Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāEzerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2017 / 20.05.2017

SKJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnastasijaGerasevaJelgavas Sporta servisa centrsJelgava20:46:47
2. AneteVircavaSalaspils21:04:11
3. KristīneGailumaIlzeskalna pag.21:06:43
5. AgneseKairišaJaunolaine21:20:47
4. AlīnaŽezlovaJaunolaine21:20:47
- LeonoraRozenbahaSalaspils0DNF

VKJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrejsBānisSalaspils sporta skolaSalaspils20:43:50
2. HenrijsLērmeM 42Valmiera20:45:34
3. MārtiņšRencisSalaspils sporta skolaSalaspils20:46:40
4. MarkussOzolsSalaspils sporta skolaSalaspils20:49:03
5. ĒriksSolovjovsSalaspils sporta skolaSalaspils20:49:23
6. IļjaOnučins3 Velo PlusRīga20:50:04
7. DenilsLindekronaEzerkauliņiSalaspils20:50:26
8. EndijsLagzdiņšSalaspils sporta skolaSalaspils20:51:21
9. Tomass-ReinisTīssJelgava20:52:54
10. MaksimsBlokinsABC softwareRīga20:53:45
11. MatīssČudarsSalaspils sporta skolaSalaspils20:56:57

SK20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri20:45:33
2. SintijaPļavinskaBrocēni20:51:02
3. JeļenaMironovaRīga20:56:23
4. DanaBušmaneSalaspils20:57:16
5. ZaneGintereJūrmala20:57:23
6. PaulaDīriņaRīga20:57:24
7. KristiānaPoleCēsis20:58:32
8. DianaMiezītesalaspils21:00:05
9. EvitaRagovskaLDzSalaspils21:05:47
10. MarijaSiliņaRiga21:07:25
11. IlzePoļikarpovaSalaspils SiltumsSalaspils21:07:40
12. IevaOzoliņaKandava21:12:49
13. MarijaVizžačajaSalaspils21:13:50
14. IevaGriestiņaSalaspils21:20:10
15. IvitaLepereSalaspils21:23:50
- ZandaMeistere1DNF
- LiānaBoroduļina1DNF

VK20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisMūrnieks20:42:13
2. JānisJerofejevsPļaviņām-90Pļaviņas20:44:34
3. GundarsVidiņšValmiera20:45:08
4. LeonardsBerežnojs20:46:54
5. GenadijsBelajevsRiga20:47:26
6. ArmandsMarčenkovsSalaspils20:49:00
7. JānisRadziņšRadziņiKusa20:49:36
8. AleksandrsSiņicaSalaspils20:51:01
9. ValerijsBairaševskisSK TēraudsRiga20:53:29
10. NormundsŠķestersLattelecomRīga20:54:32
11. AnvarsBetkersMazie SvētkiRĪGA20:56:23
12. RaivisMarčenkovsSalaspils20:57:00
13. GeorgijsBenskisSalaspils20:57:23
14. AtisMateisons20:58:26
15. JānisBrokānsSwedbankRīga21:00:29
16. JānisGotautsSalaspils21:01:16
17. KasparsKruminšSalaspils21:06:17

SK30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MartaKravčenkoLiepāja20:46:13
2. LauraĀbeltiņaSalaspilsSalaspils20:47:59
3. GintaZēbergaSalaspils20:49:07
4. DiānaStolniece-Permaņicka20:49:15
5. IvitaŠaleAIZKRAUKLESkrīveri20:49:36
6. ZaneKaspereBauska20:49:44
7. LauraVancāneSK Tērauds20:53:47
8. OlgaRadžabovaPar sportisku sabiedrībuRīga20:55:48
9. KsenijaBlankaSalaspils20:56:07
10. LieneRuttuleSalaspils20:56:12
12. JekaterinaVasjoha20:57:46
11. DianaLubineckaSalaspils20:57:46
13. IlzeSamohinaIlzīte MilzīteRīga20:58:24
14. LīgaBērziņa20:59:35
15. MairaĶikureSportlandRīga20:59:53
16. AnnaPopkoSalaspils21:00:22
17. GunitaDaldereRīga21:00:23
18. JūlijaBeļajevaBarbadosRīga21:00:32
19. ZentaLakovicaSalaspils21:01:03
20. LieneLiepnieceSalaspils21:01:50
21. EleonoraPērkoneKNAUFSalaspils21:01:54
22. MarinaJuhnevicaM&MRiga21:02:02
23. IvetaKraze21:02:33
24. IngrīdaPalloĶekava21:02:46
25. ElīnaTolokoncevaVSK NoskrienSalaspils21:03:33
26. IndraStūriškaSalaspils21:05:16
27. SolvitaAvakjanaFitDanceRiga21:05:57
28. EveritaRimšaOgre21:06:05
29. OlgaRupeikaSalaspils21:06:28
30. DarjaDamrozeDamroze family/ VSK NoskrienRīga21:06:55
31. OlgaKarasenkoSalaspils21:07:37
32. DaceSupeSusurīšiOgre21:10:44
33. AigaTkačenko21:12:10
34. DanaGabruševaBarbadosRīga21:16:53
35. UnaVītlola-BiedreIkšķile21:18:37
- OlgaKoraboKEORRiga1DNF
- MartaKiore-KučiereSalaspils1DNF
- KristīneGrava1DNF

VK30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MareksZālītisVSK NoskrienĶekava20:39:14
2. EdgarsCaicsRīga20:39:59
3. AgrisSamcovs20:42:14
4. DmitrijsVecgailisRīga20:43:04
5. IlvarsBergmanisTukums20:43:53
6. ArmandsRabovičsSalaspils20:45:31
7. AldisBu'sssk tēraudsRīga20:46:42
8. AleksejsKuprejevs20:47:10
9. MaksimsNaglisSalaspils20:49:34
10. JānisBulānsSportlandBaloži20:50:28
11. MārisSpergaSalaspils20:52:05
12. MārtiņšBeļinskisBaldone20:53:16
13. TomsĀbeltiņšSalaspils20:54:09
14. JānisRutmanis20:56:51
15. ArmandsJaunkalnsSalaspils20:57:25
16. MareksPintaSalaspils20:57:56
17. TomsĶikustsSalaspils20:59:51
18. SergejsArtemjevsRīga21:00:25
19. MaksimsMaksimenko21:00:58
20. OskarsCepurītisKNAUFSalaspils21:01:05
21. ViktorsGasjulsSalaspils21:01:49
22. DenissPopkoOgre21:02:26
23. IntsIndriksonsSalaspils21:04:58
24. AndisMiezītisRīga21:08:18
25. MārtiņšFreibergsVSK NoskrienRīga21:09:20

SK40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AngelikaPanteļejevaSkrīveri20:54:11
2. IvetaNiedreMARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga20:54:39
3. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīga20:57:03
4. VivitaVircavaSalaspils21:04:12
5. AgraIelejaRīga21:05:27
6. GitaBiezuma21:10:03
7. SilvaKvēpeKNAUFSalaspils21:10:48
- MarutaAnspakaSalaspils1DNF
- MargitaLagzdina-Riga1DNF
- IlzeMaksimaSalaspils0DNF

VK40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValdisŅilovsVSK NoskrienOgres novads20:40:42
2. RitvarsKlaparsVSK NoskrienValmiera20:46:32
3. IvarsKrafts20:49:17
4. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-Piltene20:49:32
5. KārlisIelejs20:50:03
6. JānisRunčs20:53:16
7. JurijsSarikins20:53:29
8. AinārsKravalisSigulda20:54:48
9. DainisGailisSigulda20:54:53
10. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaloži20:58:46
11. IvarsSpalisRīga20:58:54
12. DmitrijsKarasenkoSalaspils21:04:47

SK50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MaritaŽukovskaVSK NoskrienOgre20:55:02

VK50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArvilsBušmanisRīga20:43:25
2. ValerijsJegorovsLSCRIGA20:47:40
3. AskoldsBušmanisRīga20:48:28
4. DainisRagovskisLDzSalaspils20:52:18
5. JānisOzersJelgava20:56:03

VK60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSupeTirza20:49:40
2. JānisCaics---Riga20:50:34
3. VilnisLiepiņšCSCCarnikava20:54:47