Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

56. Daugavpils skrējiens "Daugavpils-Mežciems" | Saraksts

10km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alehno Mihails10-V40Daugavpils
2.Alksninis Kelly10-S20Learn Russian in the EU
Daugavpils
3.  Apfelbaums Ilgonis10-V60Maratona klubs
Ventspils
4.  Babjuka Diāna10-S20Daugavpils
5.  Bambāns Vjačeslavs10-V40Žolneroviča skriešanas klubs
Jurmala SS
6.Baranovskis Andrejs10-V20Daugavpils
7.  Bigāte Santa10-S20Ilūkstes novads
8.  Brucis Andis10-V40Kocēni
Kocēni
9.  Bruņeniece Laura10-S20Laismeņa
Daugavpils
10.Čornobiļs Dmitrijs10-V20HOOKAH LOVERS
Daugavpils
11.Dimitrijevs Ruslans10-V20Daugavpils
12.Doyle Logan10-V20Learn Russian in the EU
Daugavpils
13.Drizlionoks Aleksandrs10-V20Daugavpils
14.Drizlionoks Jevgenijs10-V40Latvijas dzelzceļš
Riga
15.Dudels Andris10-V40Da-marathon
Gulbene
16.  Geikins Arnolds10-V20Daugavpils
17.Greļevskis Dāvis10-V20DA Laismeņa
Daugavpils
18.  Grigorjevs Pāvels10-V20Pulsar Optics
Daugavpils
19.  Griķe Alise10-S40Activia Run
Daugavpils
20.  Griķis Jānis10-V40Daugavpils Runners
Daugavpils
21.  Gustājevs Sergejs10-V20Esteriol
Daugavpils
22.Hitt Helen10-S20Learn Russian in the EU
Daugavpils
23.Hristaforovs Jevgeņijs10-V20JH
Daugavpils
24.  Ignatjevs Oļegs10-V20Daugavpils
25.  Ivanova Ludmila10-S20DISVS
Daugavpils
26.  Ivanovs Ingvars10-V20DTC Jaunība
Daugavpils
27.  Ivanovs Oļegs10-V40SIA Ceram Optec
Līvāni
28.  Jasjukevičs Vladislavs10-V40Daugavpils
29.  Jevdokimovs Aleksejs10-V20Daugavpls
30.Jourdonnais Gabriel10-V20Learn Russian in the EU
Daugavpils
31.Jurkevics Dmitrijs10-V20daugavpils
32.  Kņaževa Zoja10-S40SIA FIZIOFIT
Daugavpils
33.Kņaževs Valerijs10-V20Fiziofit
Daugavpils
34.Kobusky Jacob10-V20Learn Russian in the EU
Daugavpils
35.  Krupina Natālija10-S20Preiļu BJSS
Preiļi
36.Lihoveckis Eduards10-V40Kaziki
Daugavpils
37.Ludboržs Ainārs10-V20Rēzekne
38.Mathews Michael10-V20Learn Russian in the EU
Daugavpils
39.Mcdowell John10-V20Learn Russian in the EU
Daugavpils
40.Miglans Dainis10-V20latinsoft
Daugavpils
41.Mihailovs Arturs10-V20Daugavpils
42.Murāne Ieva10-SDagdas Sporta skola
Dagda
43.Nyfeler Peter10-V20Learn Russian in the EU
Daugavpils
44.Okmanis Edmunds10-V20Daugavpils
45.Petrovics Nikolajs10-V20HOOKAH LOVERS
Riga
46.Petuchov German10-V40Visaginas
47.  Plaskins Sergejs10-V20Daugavpils
48.Plotins Uldis10-V20Daugavpils
49.  Poļskihs Antons10-V20Rīga
50.  Raščevskis Aleksandrs10-V20inpace.run
Daugavpils
51.Raščevskis Vitalijs10-V40Daugavpils
52.Razgulova Kristīne10-S20daugavpils
53.  Rižakovs Ņikita10-V20Daugavpils
54.Rosling Kamrin10-S20Learn Russian in the EU
Daugavpils
55.  Rūtiņš Edgars10-V40MARATONA KLUBS
OGRESGALS
56.Savitskis Rihards10-V20HOOKAH LOVERS
Rīga
57.  Serjogins Dmitrijs10-V20Līvāni
58.  Simanoviča Jekaterina10-SDISVS
Daugavpils
59.  Soldatjonoks Aleksandrs10-V20HOOKAH LOVERS
Daugavpils
60.  Sprukts Artūrs10-V20DTC Jaunība
Daugavpils
61.  Stolarovs Jurijs10-V60kraslava
62.Strigo Mihails10-V20Daulgavpils
63.  Suvorova Iveta10-S40Maratonaklubs
Riga
64.Tarajans Sergejs10-V20HOOKAH LOVERS
Daugavpils
65.Tsarni Khava10-S20Learn Russian in the EU
Daugavpils
66.  Tukāns Dailis10-V20Biedrība "Lielas Ģimenes"
Daugavpils
67.Urbans Artjom10-V20Super sila
Daugavpils
68.  Valtere Kitija10-S20Līvāni
69.  Vēvere Anda10-S20Jēkabpils
70.  Zunda Antis10-V60Gulbene

Reģistrācija Daugavpils Sporta skolu audzēkņiem, 10km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Azarevičs Rihards10-VDISVS
Daugavpils
2.  Belousa Jeļizaveta10-S20DISVS
Daugavpils
3.  Beļeviča Darja10-SDTS Jaunība
Daugavpils
4.  Bulaša Diana10-S20DISVS
Daugavpils
5.  Gajevskis Artjoms10-V20DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Griķe Amanda10-SDaugavpils runners/SK Bulta
Daugavpils
7.  Hohlova Polina10-SDISVS
Daugavpils
8.  Januzis Renārs10-VDISVS
Daugavpils
9.Kravconoks Jurijs10-V20Daugavpils
10.  Krivoboks Vladislavs10-VDISVS
Daugavpils
11.Kuznecova Maija10-SDaugavpils
12.  Lavrentjeva Anastasija10-S20DISVS
Daugavpils
13.  Lukašonoks Vasilijs10-VDISVS
Daugavpils
14.  Morozs Rolands10-VDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpils
15.Rimicāns Juris10-V20Daugavpils
16.  Semjonovs Vadims10-V20DISVS
Daugavpils
17.  Serjogins Dmitrijs10-V20Līvāni
18.Stankeviča Ieva10-SDaugavpils
19.  Strode Daniela10-SDISVS
Daugavpils
20.  Susejs Aurēlijs-Auris10-VDISVS
Daugavpils
21.  Valtere Kitija10-S20Līvāni

5km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis5-V30MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Aderniece Amanda5-SIlūkstes NSS
Ilūkste
3.Agafonova Alesja5-SDaugavpils
4.  Agafonova Diāna5-SDVĢ
Daugavpils
5.Aleksejeva Olesja5-S30Daugavpils
6.  Amirov Alifkjan5-VDISVS
Daugavpils
7.  Amosovs Ervīns5-VDISVS
Daugavpils
8.Andrejeva Anna5-S30Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
9.  Antoneviča Evelīna5-SDISVS
Daugavpils
10.Antoneviča Evelīna5-SDaugavpils
11.  Apfelbaums Ralfs5-VMaratona klubs
Ventspils
12.  Arefjeva Natalja5-S30Daugavpils
13.Arefjevs Artjoms5-VDaugavpils
14.Arzjajevs Sergejs5-V30Daugavpils
15.Ažiganiča Marta5-SDaugavpils
16.Babahina Ksenija5-SDaugavpils
17.Balalaikins Edvards5-VDaugavpils
18.Balalaikins Maksims5-V30Daugavpils
19.Baleiko Ernests5-VDaugavpils
20.  Balinskis Aleksejs5-VDaugavpils
21.Baranovs Andrejs5-VDaugavpils
22.Baranovs Artūrs5-V20Daugavpils
23.  Baranovska Ksenija5-SDISVS
Daugavpils
24.  Barča Katrīna5-SDISVS
Daugavpils
25.  Bārens Džordžs5-V50Dzoka
Rīga
26.  Barinovs Valērijs5-VDISVS
Daugavpils
27.  Batura Dmitrijs5-VDISVS
Daugavpils
28.  Bautris Dainis5-V30SiS
Rīga
29.  Beļašovs Etjens5-VDaugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
30.  Bicāns Kristaps5-VDaugavpils
31.  Bistrovs Vadims5-V30Daugavpils
32.  Bivka Dainis5-VDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
33.  Bogdanovs Genadijs5-V50Daugavpils
34.Bogdanovs Mareks5-V30Daugavpils
35.  Bogdanovs Nikita5-V20DBT
Daugavpils
36.Boldovenko Jekaterina5-S30Da-marathon
Daugavpils
37.Boliņa Alīna5-SDaugavpils
38.Boltrukevics Artjoms5-VDaugavpils
39.  Bondere Tatjana5-S30Daugavpils
40.Breidaka Diāna5-S20Daugavpils
41.  Budjko Margarita5-S30Daugavpils
42.  Burlakovs Dmitrijs5-VDISVS
Daugavpils
43.Carson Joshua5-V20Learn Russian in the EU
Daugavpils
44.Cirsis Viktors5-V50Daugavpils
45.  Černecova Liāna5-S30Rēzekne
46.  Čerņavskis Antons5-VDISVS
Daugavpils
47.  Červjakovs Pjotrs5-V60Daugavpils
48.Česnovickis Daniils5-VDaugavpils
49.  Čirkina Evelīna5-SDISVS
Daugavpils
50.Čuhnova Angelīna5-SDaugavpils
51.Dedelis Vjačeslavs5-V50Ok Stiga
Daugavpils
52.Didenko Petja5-V20Daugavpils
53.  Dobroserdovs Vjacešeslavs5-V30Jelgava
54.Doroščonoks Iļja5-VDTC Jaunība
Daugavpils
55.  Dudels Andris5-V50da-marathon
Gulbene
56.Dunaiskis Vadims5-V30Daugavpils
57.Dzedone Inese5-SDaugavpils
58.Elksniņa Marija5-SDaugavpils
Daugavpils
59.  Fetisova Jeļizaveta5-SDISVS
Daugavpils
60.Fjodorova Estere5-SIlūkstes NSS
Ilūkste
61.  Gaide Ģertrūde5-S30Rēzekne
62.Gaide Ksenija5-S30Rēzekne
63.  Ganasa Agata5-SDaugavpils
64.  Garais Oļegs5-V50Daugavpils
65.  Gavriļenko Nadežda5-S30Daugavpils
66.  Gavriļenko Romans5-VDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
67.Gerasimovs Andrejs5-V30Daugavpils
68.  Gļauda Artis5-VRezeknes novads
69.Goligina Undīne5-SDagdas Sporta skola
Dagda
70.  Golovļovs Ēriks5-VDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
71.Gornovska Aļbīna5-SDaugavpils
72.  Grigorjeva Arina5-SSaskaņas pamatskola
Daugavpils
73.  Grigorjevs Pāvels5-VDISVS
Daugavpils
74.  Griškjane Jana5-SDaugavpils
75.Grustans Aleksej5-V30Daugavpils
76.  Gumarova Elīna5-S20Daugavpils
77.Ģermane Anastasija5-SDaugavpils
78.Haritonova Ilona5-S20Aglona
79.Iljins Viktors5-V50Tуристический клуб "Подснежник"
Daugavpils
80.  Iļjins Igors5-V50Klubs "Sudraba Ābele"
Daugavpils
81.  Isačenko Vasilijs5-V20Daugavpils
82.Isajevs Aleksejs5-V30Daugavpils
83.Ivanova Lidija5-V50Daugavpils 12. vsk.
Daugavpils
84.  Jaceņuka Alisa5-SDISVS
Daugavpils
85.  Jahimoviča Elvīra5-SDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
86.  Jakovļeva Anastasija5-SDISVS
Daugavpils
87.Jakušenoks Mareks5-VDAUGAVPILS INDIVIDUĀLO SPORTA VEIDU SKOLA
Daugavpils
88.  Janovskis Vladimirs5-V50DTC Jauniba
Daugavpils
89.  Jaskevičs Ēriks5-VRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
90.  Jefimova Jelizaveta5-SDaugavpils
91.  Jefimovs Dmitrijs5-V20Daugavpils
92.Jemeļjanovs Igors5-V30Daugavpils
93.  Jermaļonoks Vladimirs5-V60Daugavpils
Daugavpils
94.  Jevsejeva Kristīne5-S20Medumu pagasts
95.Jirgensons Artūrs5-VDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
96.  Jonāne Laura5-SDaugavpils
97.  Jukša Krista5-SDaugavpils
98.  Kalistratovs Iļja5-VDISVS
Daugavpils
99.Kaširskis Henrijs5-VDaugavpils
100.Kazakevičs Daniels5-VDagdas Sporta skola
Dagda
101.Kirejevs Maksims5-V30Daugavpils
102.Kirejevs Sergejs5-VDaugavpils
103.Kirillovs Maksims5-VDaugavpils
104.  Kisele Anastasia5-SDaugavpils
105.  Kizima Andrejs5-V20Daugavpils
106.  Kokina Nataļja5-S30Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
107.  Kokins Alfrēds5-V50kettlebell Fit daugavpils
Daugavpils
108.Kopasovs Jurijs5-V60Dinaburg
Daugavpils
109.  Kostočko Marija5-S20Augšdaugavas nov., Vaboles Pag.
110.  Kozlovskis Vladislavs5-V30ECC Latvija
Daugavpils
111.Koževņikovs Aleksandrs5-VDaugavpils
112.  Krasovskis Kirils5-VDaugavpils
113.Krukovskis Pavels5-V30Daugavpils
114.Krumplevskis Anrijs5-VDaugavpils
115.Kučinskis Jānis5-V30DAUGAVPILS
116.  Kuhareviča Karīna5-S20Daugavpils universitāte
Daugavpils
117.  Kurošs Guntis5-VDaugavpils
118.Kuzmicka Anastasija5-SNaujenes pamatskola,”Daugavpils novads” brīva cīņa
Daugavpils
119.Kuzmickis Vladislavs5-V„Daugavpils novads” brīva cīņa ,Daugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
120.Kuznecova Maija5-SDaugavpils
121.Lapa Andīna5-SIlūkstes NSS
Ilūkste
122.Lapekina Anastasija5-S20Daugavpils
123.Lapušinska Jekaterina5-S30Herbalife Nutrition
Daugavpils
124.Lapušinskis Danila5-VHerbalife Nutrition
Daugavpils
125.Larionova Olga5-S30Daugavpils
126.Lasijs Maksims5-VDaugavpils
127.  Ledaks Vladislavs5-VDISVS
Daugavpils
128.Leitāns Edijs5-V20Daugavpils
129.Levins Pavels5-V20Daugavpils
130.  Liepiņš Andris5-VRīga
131.  Liepiņš Ronalds5-V50Rīga
132.Linarde Laura5-SIlūkstes NSS
Ilūkste
133.Lizunova Jana5-S20Daugavpils
134.  Lozjuks Iļja5-VDISVS
Daugavpils
135.Ludborža Līga5-S30Rezekne
136.  Lukašonoka Ksenija5-SDISVS
Daugavpils
137.  Ļedovskojs Dairis5-VDTC Jaunība
Preiļi
138.Magrina Jūlija5-SDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpuls
139.Maksimovs Romans5-V30Daugavpils
140.  Malnačs Kristers5-VDaugavpils
141.  Maļina Solvita5-SDaugavpils
142.  Mamedova Amina5-SDISVS
Daugavpils
143.  Masjuka Veronika5-S20Daugavpils
144.Maskaļonoks Pāvils5-VStiga
Daugavpils
145.Medvedevs Konstantīns5-V50Daugavpils
146.Melnika Julija5-S30Herbalife
Daugavpils
147.  Meļņikovs Artjoms5-VDISVS
Daugavpils
148.  Miglāne Evita5-S30Saturn 7
Daugavpils
149.  Miglāne Ineta5-SDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
150.  Mihailovs Renāts5-VDaugavpils
151.Milanteja Olga5-S30Daugavpils
152.Miļeviča Sabīna5-SDaugavpils
153.Morozova Olga5-S30Herbalife Nutrition
Daugavpils
154.  Morozs Rolands5-VDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpils
155.Mozulis Pāvils5-V30Daugavpils
156.  Muravskis Grigorijs5-VDISVS
Daugavpils
157.Nakonechnikova Viktorija5-S30Daugavpils
158.Nakonechnikovs Andrejs5-V30Daugavpils
159.  Narusevics Mihails5-V30Kraslava
160.  Nazarovs Jurijs5-V30Daugavpils
161.Nedvede Eleonora5-S30Daugavpils
162.  Nevedomska Polina5-SSaskaņas pamatskola
Daugavpils
163.  Novobrannijs Georgijs5-VDISVS
Daugavpils
164.  Ņikiforova Jeļena5-S12. vidusskola
Daugavpils
165.  Ņikitina Ksenija5-SDISVS
Daugavpils
166.  Okuņevs Deniss5-VSATURN 7
Daugavpils
167.Okuņevs Oļegs5-V30Saturn7
Daugavpils
168.  Parfena Līga5-S20DISVS
Daugavpils
169.Petkune Anastasija5-SDaugavpils
170.  Petkuns Edgars5-V30Daugvpils
171.Petrova Valentina5-S60OK Stiga
Daugavpils
172.  Petrovs Dmitrijs5-V30Daugavpils
173.  Petrovs Jevgenijs5-VDISVS
Daugavpils
174.Petruskins Vjaceslavs5-V20HOOKAH LOVERS
RIga
175.  Pilinovičs Oļegs5-V20DISVS
Daugavpils
176.  Pilinovičs Vitālijs5-VDISVS
Daugavpils
177.Pilinovičs Vitalijs5-VDisvs
Daugavpils
178.  Piļdika Nataļja5-S20Daugavpils
179.Piļušina Darja5-SDaugavpils
180.Plešners Mārtiņš5-V20Ilūkstes NSS
Ilūkste
181.Podze Tatjana5-S30Saturn 7
Daugavpils
182.  Pogorelov Matvey5-VDISVS
Daugavpils
183.Potjomkina Viviāna5-SIlūkstes NSS
Ilūkste
184.  Prakapavicius Maksimas5-VDISVS
Daugavpils
185.Preilis Armands5-VDaugavpils
186.  Priedīte Laura5-SDaudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
187.Prohovskis Nikita5-VDaugavpils
188.  Prohovskis Nikita5-V20Daugavpils
189.  Prokofjeva Evelina5-SDaugavpils
190.Prokopeņa Katerina5-S30Ogre
191.Punculis Ivars5-VDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
192.  Punculis Jānis5-V30...
Daugavpils
193.  Puškelis Nikita5-VDISVS
Daugavpils
194.Radzevičs Ņikita5-VDaugavpils 10.vidusskola
Daugavpils
195.  Ramanauskaite-Kidule Kristīna5-S30Daugavpils
196.  Ratniks Dmitrijs5-VDaugavpils
197.  Ribakova Laura5-SDISVS
Daugavpils
198.Ričkova Jeļena5-S30Daugavpils
199.Ričkovs Boriss5-V30Daugavpils
200.Rindakovs Aleksejs5-VDaugavpils
201.  Rogoļevs Martins5-VDISVS
Daugavpils
202.  Romanovskis Daniels5-VIlūkstes novada Sporta skola
Ilūkste
203.  Rosmanoviča Elīna5-SDISVS
Daugavpils
204.Rožinska Baiba5-SDaugavpils 12. Vsk
Daugavpils
205.Ruža Elizabete5-SDaugavpils
206.  Salceviča Emīlija5-SDaugavpils
207.Sarajeva Olga5-S30Daudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
208.Sarajevs Ilja5-VDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
209.Sarajevs Pāvels5-V30Daudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
210.  Saulgriezis Ilmars5-V50Rīga
Rīga
211.Saušs Romāns5-V60Vabole
212.  Savvina Dace5-S50LatUkr
Rīga
213.  Sazonovs Mihails5-VRezeknes nov.
214.  Settarovs Aleksandrs5-V30Daugavpils 12.vsk- komanda
Daugavpils
215.  Sidorenko Andrejs5-V30Daugavpils
216.  Sidorovs Viktors5-V50kraslava
217.  Silovs Rainers5-VDISVS
Daugavpils
218.  Skorodihins Jurijs5-V30Rēzeknes novads
219.Smans Ivars5-V30Daugavpils
220.  Sokolova Marija5-SDISVS
Daugavpils
221.Soldatenkova Jūlija5-S20Daugavpils
222.  Sproģis Imants5-V50-
Daugavpils
223.Stašāne Elvita5-S20DA Laismeņa
Daugavpils
224.Stašulāns Aigars5-V30Daugavpils
225.Stepanov Aleksander5-V60gimenes
Daugavpils
226.Stepanova Aleksandra5-SDaugavpils
227.Stepanova Irina5-S20gimenes
Daugavpils
228.  Stepanova Olga5-S30DAUGAVPILS
229.  Stolarovs Jurijs5-V60Daugavpils
230.  Stolbovs Gvido5-V50kmsbp.lv
Jūrmala
231.Studāns Rinalds5-VIlūkstes NSS
Ilūkste
232.  Sutris-Adijāns Renārs5-V30Латукр
Резекне-Коломыя
233.Suveizda Aleksejs5-V20Daugavpils
234.  Suveizda Olita5-S20Recover
Daugavpils
235.Svence Sannija5-SDaugavpils
236.  Šalkovskis Jegors5-VDISVS
Daugavpils
237.  Šaršuns Žans5-VDISVS
Daugavpils
238.  Šeļeho Aleksandrs5-V30Daugavpils
239.  Šostakovskis Adrians5-VDISVS
Daugavpils
240.Špakovskis Vadims5-V20Daugavpils
241.  Šukele Rita5-S20DA Laismeņa
Daugavpils
242.  Šukļins Glebs5-VDaugavpils
243.Tihonovičs Milāns5-VDaugavpils
244.  Timofejevs Valdemārs5-V50Daugavpils
245.  Titova Anna5-S30DISVS
Daugavpils
246.Trafimovs Kristaps5-VIlūkstes NSS
Ilūkste
247.Trofimov Edgar5-VDaugavpils
248.Urbāne Olita5-S30Daugavpils
249.  Uzols Aivars5-V50DTC Jaunība
Daugavpils
250.  Vaikuls Mārtiņs5-VAugšdaugavas novads
251.  Valeinis Armands5-VDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
252.Valpēters Toms5-VDaugavpils
253.Varakuta Aleksandrs5-VDaugavpils
254.  Vasiļjeva Renāte5-SDISVS
Daugavpils
255.  Vasiļjevs Ņikita5-VDISVS
Daugavpils
256.Vasiļjevs Renārs5-V20Skrien Jēkabpils!/Sk Bulta
Jēkabpils
257.Veiksa Marjan5-V50Daugavpils
258.  Veličko Darja5-SDISVS
Daugavpils
259.  Veļičko Pjotrs5-V30Daugavpils
260.Verbicka Tatjana5-S30Daugavpils
261.  Vetriņa Angelina5-SDISVS
Daugavpils
262.Vilmanis Jānis-Lauris5-VDaugavpils
263.Vingre Madara5-S20Daugavpils novads
264.  Visockis Aleksandrs5-V20Daugavpils
265.  Višņevskis Dmitrijs5-V20DISVS
Daugavpils
266.  Vorfolomejeva Marija5-SDaugavpils
267.  Voronkovs Andrejs5-V20Daugavpils
268.Voroņeckis Renāts5-VSaturn 7
Daugavpils
269.  Zaicevs Daniels5-VDISVS
Daugavpils
270.  Zaņevskis Damians5-VDISVS
Daugavpils
271.  Zariņa Jekaterina5-S30Rēzekne
272.  Zariņš Armands-Henrijs5-VRēzeknes Valsts 1 ģimnāzija
Rēzekne
273.Zeile Ēriks5-V20Daugavpils
274.  Zeiļa Maksims5-V20Daugavpils
275.Zeltiņa Alberta5-SIlūkstes NSS
Ilūkste
276.Zimovs Aleksandrs5-V30Daugavpils
277.  Zlaugotne Līga5-S20YF Runners
Staicele
278.  Zuģicka Laura5-SDaugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils
279.Zujeva Julija5-S30Daugavpils
280.Zujevs Igors5-V30Daugavpils
281.  Zupkova Viktorija5-SDaugavpils
282.  Želve Viktorija5-SDISVS
Daugavpils
283.  Žilinsks Roms5-V30Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
284.Žižina Natālija5-S30Ogre
285.  Žurova Veronika5-SDISVS
Daugavpils

5km Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Afoniča LarisaSNUJHerbalife Nutrition
Daugavpils
2.Andrejeva ValentīnaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
3.Baranovskis HenriksVNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
4.Bogdanova JulijaSNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
5.  Bogdanova ValērijaSNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
6.  Bogdanova VeronikaSNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
7.Bogdanovs VitālijsVNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
8.  Bondere IrinaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
9.  Bonders FrancisVNUJDaugavpils
10.Celitāne ČeslavaSNUJDaugavpils
11.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
12.Dedele JevgenijaSNUJDISVS
Daugavpils
13.Fedorova GalinaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
14.Fjodorova SvetlanaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
15.  Gaidis BožensVNUJRēzekne
16.  Gaidis EdvardsVNUJRezekne
17.Golovačs DenissVNUJDaugavpils
18.Griškjane NataļjaSNUJDaugavpils
19.Griškjans FrancisVNUJDaugavpils
20.Guzenko ViktorsVNUJDaugavpils
21.Inna OroleSNUJHerbalife
Daugavpils
22.Ivanova IrinaSNUJHerbalife Nutrition
Daugavpils
23.Ivanova JeļenaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
24.  Ivanovs VladimirsVNUJDISVS
Daugavpils
25.  Jēgere MaijaSNUJHerbalife
Daugavpils
26.Juhno IrinaSNUJDaugavpils
27.Kolomeychuk JeļenaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
28.Koļesņikova IrinaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
29.Kuznecova NataljaSNUJHerbalife Nutirion
Daugavpils
30.Lazdovska NadeždaSNUJDaugavpils
31.Lazdovskis AleksejsVNUJDaugavpils
32.Letavniece InāraSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
33.Ļekanova AļinaSNUJnūjošana
Daugavpils
34.Matvejeva JelenaSNUJnūjošana
Daugavpils
35.Medvedeva JekaterīnaSNUJDaugavpils
36.Ņikitins GenadijsVNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
37.Proško IneseSNUJHerbalife Nutrition
Daugavpils
38.  Pudāne VeronikaSNUJHerbalife Nutrition
Daugavpils
39.  Rundzāne LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
40.  Saveljeva NataljaSNUJHerbalife
Daugavpils
41.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
42.Simanoviča JelenaSNUJHerbalife Nutrition
Daugavpils
43.  Smirnijs AndrejsVNUJDaugavpils
44.Stogova MarijaSNUJHerbalife Nutrition
Daugavpils
45.  Stolbovs RalfsVNUJkmsbp.lv
Jurmala
46.  Šaldovs ViktorsVNUJindividuāli
Daugavpil
47.Uļjanova TatjanaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
48.Volkova TatjanaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
49.Žižina VladislavaSNUJOgre

Bērnu skrējiens 200m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MihailsVB1Daugavpils
2.Ančevskis AivisVB1Daugavpils
3.Balalaikina MagdalēnaSB1Daugavpils
4.Banders AlekssVB1Daugavpils
5.Baranovska KarinaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
6.  Baranovskis VadimsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
7.Bogdanovs ArtjomsVB1Daugavpils
8.Bogdanovs VladislavsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
9.Bormane SkārletaSB1Rīga
10.Bormanis JēkabsVB1Rīga
11.Budjko IļjaVB1Daugavpils
12.Dedelis LeonsVB1Ok Stiga
Daugavpils
13.Ērglis MarkussVB1Daugavpils
14.Fokins PatriksVB1Daugavpils
Daugavpils
15.Gavriļenko PavelsVB1Daugavpils
16.Gorniks AleksandrsVB1Daugavpils
17.Gruntmane AmandaSB1Gruntmaņi
Daugavpils
18.Hristaforovs ArtemijsVB1JH
Daugavpils
19.Ivanova AleksandraSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
20.Ivanova NinaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
21.Janene MaijaSB1Daugavpils
22.Januškevičs DominiksVB1Daugavpils (Daugavpils municipality)
23.Jaudzems HelmutsVB1Daugavpils
24.Jevdokimova JelizavetaSB1Daugavpils
25.Jurkeviča AgataSB1Daugavpils
26.Jurkeviča MaženaSB1Daugavpils
27.Kalans KristapsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
28.Kokina-Zeļenko MarksVB1Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
29.Konovalovs MatvejsVB1Daugavpils
30.Kozlovs AdriansVB1Daugavpils
31.Kozlovskis LeonsVB1ECC Latvija
Daugavpils
32.Kucins AleksandrsVB1Daugavpils
33.Labuts MatvejsVB1Daugavpils
34.Lihoveckis Martins-GabrielsVB1Kaziki
Daugavpils
35.Macuks JegorsVB1Daugavpils
36.Maksimovs DenissVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
37.Maksimovs MaksimsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
38.Milantejs ArtjomsVB1Daugavpils
39.Motivāns ArtemijsVB1Daugavpils
40.Narusevica EvelinaSB1Kraslava
41.Nikele JeļizavetaSB1Daugavpils
42.Nikolajeva JekaterinaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
43.Orlovs VladislavsVB1Daugavpils
44.Ozerska LindaSB1Daugavpils
45.Priedīte JasmīnaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
46.Priedīte JustīneSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
47.Pučinska SabinaSB1Daugavpils
48.  Romanceviča AmandaSB1Daugavpils
49.Romanova Elizabeta-TimeaSB114.pii.
Daugavpils
50.Samule EvelinaSB1Daugavpils
51.Sarajeva ElizavetaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
52.Seņko ArsenijsVB1Daugavpils
53.Stašulāns RaimondsVB1Daugavpils
54.Strigo LauraSB1Daugavpils
55.Stupiņa DiānaSB1Daugavpils
56.Stupiņa ElizabeteSB1Daugavpils
57.Titovs DenisVB1Daugavpils
Daugavpils
58.Tukāns KristapsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
59.Vanaga ElīzaSB1Dvīņi un es
daugavpils
60.Vanags EmīlsVB1dvīņi un es
daugavpils
61.Vanags MatiassVB1Dvīņi un es
daugavpils
62.Vaņina AngelinaSB1Daugavpils
63.Vilcāne LaumaSB1Daugavpils
64.Voičis DmitrijsVB1Daugavpils
65.Volkovs ArtjomsVB1Daugavpils
66.Začiņajevs TomašsVB1Factory Kingz
Daugavpils
67.Zimova ZlataSB1Daugavpils

Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksjuta EdgarsVB2Daugavpils
2.Aksjuta MārisVB2Daugavpils
3.Amelija SimonovaSB2Daugavpils
4.Andrejevs IvansVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
5.Arefjeva AlisaSB2Daugavpils
6.Arefjevs DmitrijsVB2Daugavpils
7.Arsenijs LapušinskiskisVB2Herbalife Nutrition
Daugavpils
8.Arzjajevs DaniilsVB2Daugavpils
9.Balalaikins MatiassVB2Daugavpils
10.  Bautris JēkabsVB2Rīga
11.Bivka EvijaSB2Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
12.  Borovkova ViktorijaSB2DISVS
Daugavpils
13.Bukša LīgaSB2Ilūkstes NSS
Ilūkste
14.Cauna AmiliSB2Daugavpils
15.Cinne ElgarsVB2Daugavpils
16.  Cirsis TālisVB2DISVS
Daugavpils
17.Cveckovska ViktorijaSB2Daugavpils
18.Čamāne TabitaSB2Ilūkstes NSS
Daugavpils
19.  Čelnovs ViktorsVB2DISVS
Daugavpils
20.  Čerņavska SanijaSB2DISVS
Daugavpils
21.Demeško JevgenijsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
22.Dofilovičs ArtjomsVB2Daugavpils
23.  Dubovskis DmitrijsVB2DISVS
Daugavpils
24.Dunaiska AdrianaSB2Daugavpils
25.  Ērgle AmandaSB2Daugavpils
26.Fjodorova Linda-ViktorijaSB2Ilūkstes NSS
Ilūkste
27.Fjodorova ZaneSB2Ilūkstes NSS
Daugavpils
28.  Fjodorovs VadimsVB2DISVS
Daugavpils
29.Gaidels MaksimsVB2Daugavpils
30.Goreļika AnastasijaSB2Daugavpils
31.  Grunda AnastasijaSB2DISVS
Daugavpils
32.Gruntmane AlīnaSB2Gruntmaņi
Daugavpils
33.  Hristaforovs AleksejsVB2DISVS
Daugavpils
34.Ivanova DarjaSB2Daugavpils
35.  Jakimova KristinaSB2DISVS
Daugavpils
36.Januškevičs TeodorsVB2Daugavpils (Daugavpils municipality)
37.Jaseviča NatālijaSB2Ilūkstes NSS
Daugavpils
38.Jaudzems HaraldsVB2Daugavpils
39.Jaudzems RodrigoVB2Daugavpils
40.  Jerjomins VadimsVB2DISVS
Daugavpils
41.Jevdokimova JekaterinaSB2Daugavpils
42.Jonāne EmīlijsSB2Ilūkstes NSS
Daugavpils
43.Jonāns PatriksVB2Ilūkstes NSS
Daugavpils
44.  Jusaitite EnrikaSB2DISVS
Daugavpils
45.  Kalāns KirilsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
46.Keiviša VeronikaSB2Daugavpils
47.Kirejeva SofijaSB2Daugavpils
48.Kirilovs JegorsVB2Daugavpils
49.Kņaževs MihailsVB2SIA FIZIOFIT
Daugavpils
50.  Kokina NikolaSB2DISVS
Daugavpils
51.Kokina-Zelenko ViktorijaSB2Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
52.  Koreniks ArtjomsVB2DISVS
Daugavpils
53.Koroļova JūlijaSB2Daugavpils
54.Kozlovs AleksandrsVB2Daugavpils
55.Krasovskis ĻevsVB2Daugavpils
56.Kurganskis PlatonsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
57.Kurganskis RodionsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
58.Lazdovskis NikitaVB2Daugavpils
59.Leitāns EmīlsVB2Daugavpils
60.Ludboržs ReinisVB2Rēzekne
61.Lukjanovs JaromirsVB2Daugavpils
62.Macijevskis PāvelsVB2Ilūkstes NSS
Ilūkste
63.Marcinkevičs TimursVB2Daugavpils novads
64.  Meikšāns AndrejsVB2DISVS
Daugavpils
65.Mizers MartinsVB2Daugavpils
66.  Mozumača ElizabeteSB2Daugavpils
67.Nagle DiānaSB2Daugavpils
68.Narunovskis DamīrsVB2Daugavpils
69.Nikolajeva AliseSB2Daugavpils
70.Nokonečnikova AnastasijaSB2Daugavpils
71.  Pavlovs GlebsVB2Daugavpils
72.Pavlovskis NikitaVB2Daugavpils
73.  Pavļukaņeca MišelleSB2DISVS
Daugavpils
74.Petrova MariannaSB2Daugavpils
75.  Podzis RolandsVB2DISVS
Daugavpils
76.Pučinska LanaSB2Daugavpils
77.Pupiņa AnnijaSB2Ilūkstes NSS
Ilūkste
78.  Romancevčs EdgarsVB2Daugavpils
79.  Sarajevs AleksejsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
80.Sautins MarksVB2Daugavpils
81.  Savčenko JaroslavsVB2DISVS
Daugavpils
82.  Semjonova AlisaSB2DISVS
Daugavpils
83.Siča AliseSB2Ilūkstes NSS
Daugavpils
84.Silvan AmelijaSB2Daugavpils
85.Skerškāns MairisVB2Daugavpils
86.  Skopins AndrejsVB2DISVS
Daugavpils
87.Sproģe MargrietaSB2-
Daugavpils
88.Sproģis OļģertsVB2-
Daugavpils
89.Stogovs TimofejsVB2Herbalife Nutrition
Daugavpils
90.  Stolbova MaijaSB2DISVS
Daugavpils
91.Stolbova MaijaSB2Daugavpils
92.Strigo MaksimsVB2BJC "Jaunība"
Daugavpils
93.Stupans OskarsVB2Daugavpils
94.  Šedko NikitaVB2DISVS
Daugavpils
95.Šeļeho KirillsVB2Daugavpils
96.Šeļeho KsenijaSB2Daugavpils
97.  Škļarova ViktorijaSB2DISVS
Daugavpils
98.Škļarovs NikitaVB2Daugavpils
99.Škutāns EdvīnsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
100.Tiļuga AliseSB2Valmiera
101.Tukāns SandisVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
102.  Uļjanova AdrianaSB2DISVS
Daugavpils
103.  Vaņins ArsenijsVB2Daugavpils
104.  Varslavāns VladsVB2Daugavpils
105.  Vasiļjevs MarksVB2DISVS
Daugavpils
106.  Veličko ValerijaSB2DISVS
Daugavpils
107.  Vjatkins ArtjomsVB2DISVS
Daugavpils
108.  Vorfolomejevs MihailsVB2Daugavpils
109.Zaica EvijaSB2BJC "Jaunība"
Daugavpils
110.Ziemelis MairisVB2Daugavpils
111.Zils MihailsVB2Daugavpils
112.Ziļs MihailsVB2DAUGAVPILS
113.Žarkevičs AlekssVB2Daugavpils

Bērnu skrējiens 1500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andruškevičs MareksVB3DISVS
Daugavpils
2.Balalaikina ViviānaSB3Daugavpils
3.  Bengs TomassSB3DISVS
Daugavpils
4.  Bezekovsķis ArtjomsSB3DISVS
Daugavpils
5.Bezprozvannaja JanaSB3Ilūkstes NSS
Daugavpils
6.Bluzmanis MartinsVB3Spars MK
Daugavpils
7.  Bogdans RičardsVB3DISVS
Daugavpils
8.Cibuļska AlikaSB3Daugavpils
9.Cvetkovs DmitrijsVB3Daugavpils
10.  Čemodanovs VladislavsSB3DISVS
Daugavpils
11.  Čumiks ArtjomsSB3DISVS
Daugavpils
12.Derjugins KirillsVB3Daugavpils
13.Deruks ArtjomsVB3Saturn 7
Daugavpils
14.  Dimitrijevs DomeniksVB3DISVS
Daugavpils
15.Dimitrijevs DomeniksVB3Daugavpils
16.  Dobroserdova VladaSB3Jelgava
17.Gauka AlisaSB3Daugavpils Tehnologuju Vidusskola-Licejs
Daugavpils
18.  Gedroica EvelīnaSB3DISVS
Daugavpils
19.Gerasimova DarinaSB3Daugavpils
20.Gončaronoka LanaSB3Daugavpils
21.  Goriņa MarksVB3DISVS
Daugavpils
22.Grigorjeva MarijaSB3Daugavpils
23.Griškjane PaulīneSB3Daugavpils
24.Griškjans FrancisVB3Daugavpils
25.  Harlamovs IļjaSB3DISVS
Daugavpils
26.  Holopovs MatvejsVB3DISVS
Daugavpils
27.Holopovs MatvejsVB3Daugavpils
28.  Isakovs AlbertsSB3DISVS
Daugavpils
29.Ivanova SofijaSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
30.  Jahimoviča ElīnaSB3DISVS
Daugavpils
31.Jahimovičs TimursVB3Daugavpils
32.Kalāns KonstantīnsVB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
33.Kaļiņins TomsVB3Ilūkstes NSS
Ilūkste
34.  Kiseljovs ArtjomsSB3DISVS
Daugavpils
35.  Kolodinskis AleksejsVB3Daugavpils
Daugavpils
36.  Kolodinskis AleksejsVB3DISVS
Daugavpils
37.  Kosihs DenissVB3Daugavpils
38.  Kozlovs DenissSB3DISVS
Daugavpils
39.  Križovskis ArtjomsSB3DISVS
Daugavpils
40.  Kubeckis AnsevijsSB3DISVS
Daugavpils
41.  Kuzmins AndrejsSB3DISVS
Daugavpils
42.Lapekina DarjaSB3Daugavpils
Daugavpils
43.Lapekina JelizavetaSB3Daugavpils
44.  Latuga AleksandrsVB3DISVS
Daugavpils
45.  Ligers EdgarsVB3DISVS
Daugavpils
46.Lihoveckis AdriansVB3Kaziki
Daugavpils
47.  Lisjaks AleksejsVB3DISVS
Daugavpils
48.  Ļevčenko AleksandrsSB3DISVS
Daugavpils
49.Magrins ĒriksVB3Daugavpils
50.  Mančinskis KirillsSB3DISVS
Daugavpils
51.  Matusevičs DenissVB3DISVS
Daugavpils
52.  Mirošniks EdvardsVB3DISVS
Daugavpils
53.  Misļakins EdgarsVB3DISVS
Daugavpils
54.Misļakins EdgarsVB3Daugavpils
55.  Muižnieks ArmandsVB3DISVS
Daugavpils
56.  Mukāns RaimondsVB3DISVS
Daugavpils
57.  Muravskis LevsVB3DISVS
Daugavpils
58.  Murdasovs ViktorsSB3DISVS
Daugavpils
59.  Ņikiforovs IgnatijsVB3DISVS
Daugavpils
60.  Ņikitenko ArtjomsSB3DISVS
Daugavpils
61.  Okss CiorsSB3DISVS
Daugavpils
62.  Orlovs VitālijsVB3DISVS
Daugavpils
63.  Petkuns ArtemsVB3Daugavpils
64.Pivovarjonoks ArtjomsVB3Daugavpils
65.  Popkovičs VladislavsVB3DISVS
Daugavpils
66.Puļaho EmilijaSB3Daugavpils
67.  Ribkina JūlijaSB3DISVS
Daugavpils
68.Ričkovs KirillsVB3Daugavpils
69.  Ružs JurijsSB3DISVS
Daugavpils
70.Singirska ArinaSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
71.  Sivačovs ArtjomsVB3Daugavpils
72.  Skorodihins LinardsVB3Rēzeknes novads
73.Sokolovs MareksVB3Daugavpils
74.Sproģis VilhelmsVB3-
Daugavpils
75.Stacevica DanielaSB3Daugavpils
76.Sticinska SofijaSB3Daugavpils
77.Stogovs IljaVB3Herbalife Nutrition
Daugavpils
78.Sulaine NadezdaSB3DTC Jaunība
Daugavpils
79.  Šatohins ArtjomsVB3DISVS
Daugavpils
80.Šellere KristīneSB3OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
81.Škļarovs KirillsVB3Daugavpils
82.Škutāns ArmīnsVB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
83.  Šlapins GlebsSB3DISVS
Daugavpils
84.Tamojeva LijaSB3Daugavpils
85.  Tarasovs JegorsSB3DISVS
Daugavpils
86.  Tihonoviča MaijaSB3Daugavpils
87.  Troščenkova AnnaSB3DISVS
Daugavpils
88.Tukāne SabīneSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
89.  Urbāns KristapsVB3Daugavpils
90.  Urbāns TomsVB3Daugavpils
91.  Vadjuhins KristiansSB3DISVS
Daugavpils
92.Valaine VanesaSB3Ilūkstes NSS
Daugavpils
93.  Valters KristapsVB3DISVS
Daugavpils
94.Vanagele Maija-MarikaSB3Daugavpils
95.  Vanaģele Maija-MarikaSB3DISVS
Daugavpils
96.  Vasiļevskis EdgarsVB3DISVS
Daugavpils
97.Verbickis KonstantinsVB3OK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
98.  Viktorovs VladislavsVB3DISVS
Daugavpils
99.Viktorovs VladislavsVB3Daugavpils
100.  Visatko AleksejsSB3DISVS
Daugavpils
101.  Vjaters JaromirsVB3DISVS
Daugavpils
102.Vjaters JaromirsVB3Daugavpils
103.  Zaņevskis DamiansVB3Saturn 7
Daugavpils
104.  Zelenkovs VadimsVB3DISVS
Daugavpils
105.Ziļs VladislavsVB3DAUGAVPILS
106.Zuģickis JānisVB3Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils
107.  Živuhins RobertsVB3BSK „SPARS-MK”
Daugavpils
108.Žižina VladislavaSB3Ogre
109.Žuks KirillsVB3Даугавпилс

Kopā pieteikušies: 714



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Izskrien Ogri 2021