Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

56. Daugavpils skrējiens "Daugavpils-Mežciems" | Saraksts

10km Skrējiens

10-S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Murāne IevaDagdas Sporta skola
Dagda
2.  Simanoviča JekaterinaDISVS
Daugavpils

10-S20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Alksninis KellyLearn Russian in the EU
Daugavpils
2.  Babjuka DiānaDaugavpils
3.  Bigāte SantaIlūkstes novads
4.  Bruņeniece LauraLaismeņa
Daugavpils
5.Hitt HelenLearn Russian in the EU
Daugavpils
6.  Ivanova LudmilaDISVS
Daugavpils
7.  Krupina NatālijaPreiļu BJSS
Preiļi
8.Razgulova Kristīnedaugavpils
9.Rosling KamrinLearn Russian in the EU
Daugavpils
10.Tsarni KhavaLearn Russian in the EU
Daugavpils
11.  Valtere KitijaLīvāni
12.  Vēvere AndaJēkabpils

10-V20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Baranovskis AndrejsDaugavpils
2.Čornobiļs DmitrijsHOOKAH LOVERS
Daugavpils
3.Dimitrijevs RuslansDaugavpils
4.Doyle LoganLearn Russian in the EU
Daugavpils
5.Drizlionoks AleksandrsDaugavpils
6.  Geikins ArnoldsDaugavpils
7.Greļevskis DāvisDA Laismeņa
Daugavpils
8.  Grigorjevs PāvelsPulsar Optics
Daugavpils
9.  Gustājevs SergejsEsteriol
Daugavpils
10.Hristaforovs JevgeņijsJH
Daugavpils
11.  Ignatjevs OļegsDaugavpils
12.  Ivanovs IngvarsDTC Jaunība
Daugavpils
13.  Jevdokimovs AleksejsDaugavpls
14.Jourdonnais GabrielLearn Russian in the EU
Daugavpils
15.Jurkevics Dmitrijsdaugavpils
16.Kņaževs ValerijsFiziofit
Daugavpils
17.Kobusky JacobLearn Russian in the EU
Daugavpils
18.Ludboržs AinārsRēzekne
19.Mathews MichaelLearn Russian in the EU
Daugavpils
20.Mcdowell JohnLearn Russian in the EU
Daugavpils
21.Miglans Dainislatinsoft
Daugavpils
22.  Mihailovs ArtursDaugavpils
23.Nyfeler PeterLearn Russian in the EU
Daugavpils
24.Okmanis EdmundsDaugavpils
25.Petrovics NikolajsHOOKAH LOVERS
Riga
26.  Plaskins SergejsDaugavpils
27.Plotins UldisDaugavpils
28.  Poļskihs AntonsRīga
29.  Raščevskis Aleksandrsinpace.run
Daugavpils
30.  Rižakovs ŅikitaDaugavpils
31.Savitskis RihardsHOOKAH LOVERS
Rīga
32.  Serjogins DmitrijsLīvāni
33.  Soldatjonoks AleksandrsHOOKAH LOVERS
Daugavpils
34.  Sprukts ArtūrsDTC Jaunība
Daugavpils
35.Strigo MihailsDaulgavpils
36.Tarajans SergejsHOOKAH LOVERS
Daugavpils
37.  Tukāns DailisBiedrība "Lielas Ģimenes"
Daugavpils
38.Urbans ArtjomSuper sila
Daugavpils

10-S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Griķe AliseActivia Run
Daugavpils
2.  Kņaževa ZojaSIA FIZIOFIT
Daugavpils
3.  Suvorova IvetaMaratonaklubs
Riga

10-V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alehno MihailsDaugavpils
2.  Bambāns VjačeslavsŽolneroviča skriešanas klubs
Jurmala SS
3.  Brucis AndisKocēni
Kocēni
4.Drizlionoks JevgenijsLatvijas dzelzceļš
Riga
5.Dudels AndrisDa-marathon
Gulbene
6.  Griķis JānisDaugavpils Runners
Daugavpils
7.  Ivanovs OļegsSIA Ceram Optec
Līvāni
8.  Jasjukevičs VladislavsDaugavpils
9.Lihoveckis EduardsKaziki
Daugavpils
10.Petuchov GermanVisaginas
11.Raščevskis VitalijsDaugavpils
12.  Rūtiņš EdgarsMARATONA KLUBS
OGRESGALS

10-V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums IlgonisMaratona klubs
Ventspils
2.  Stolarovs Jurijskraslava
3.  Zunda AntisGulbene

Reģistrācija Daugavpils Sporta skolu audzēkņiem, 10km Skrējiens

10-S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Beļeviča DarjaDTS Jaunība
Daugavpils
2.  Griķe AmandaDaugavpils runners/SK Bulta
Daugavpils
3.  Hohlova PolinaDISVS
Daugavpils
4.Kuznecova MaijaDaugavpils
5.Stankeviča IevaDaugavpils
6.  Strode DanielaDISVS
Daugavpils

10-V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Azarevičs RihardsDISVS
Daugavpils
2.  Januzis RenārsDISVS
Daugavpils
3.  Krivoboks VladislavsDISVS
Daugavpils
4.  Lukašonoks VasilijsDISVS
Daugavpils
5.  Morozs RolandsDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpils
6.  Susejs Aurēlijs-AurisDISVS
Daugavpils

10-S20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Belousa JeļizavetaDISVS
Daugavpils
2.  Bulaša DianaDISVS
Daugavpils
3.  Lavrentjeva AnastasijaDISVS
Daugavpils
4.  Valtere KitijaLīvāni

10-V20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gajevskis ArtjomsDTC Jaunība
Daugavpils
2.Kravconoks JurijsDaugavpils
3.Rimicāns JurisDaugavpils
4.  Semjonovs VadimsDISVS
Daugavpils
5.  Serjogins DmitrijsLīvāni

5km Skrējiens

5-S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aderniece AmandaIlūkstes NSS
Ilūkste
2.Agafonova AlesjaDaugavpils
3.  Agafonova DiānaDVĢ
Daugavpils
4.  Antoneviča EvelīnaDISVS
Daugavpils
5.Antoneviča EvelīnaDaugavpils
6.Ažiganiča MartaDaugavpils
7.Babahina KsenijaDaugavpils
8.  Baranovska KsenijaDISVS
Daugavpils
9.  Barča KatrīnaDISVS
Daugavpils
10.Boliņa AlīnaDaugavpils
11.  Čirkina EvelīnaDISVS
Daugavpils
12.Čuhnova AngelīnaDaugavpils
13.Dzedone IneseDaugavpils
14.Elksniņa MarijaDaugavpils
Daugavpils
15.  Fetisova JeļizavetaDISVS
Daugavpils
16.Fjodorova EstereIlūkstes NSS
Ilūkste
17.  Ganasa AgataDaugavpils
18.Goligina UndīneDagdas Sporta skola
Dagda
19.Gornovska AļbīnaDaugavpils
20.  Grigorjeva ArinaSaskaņas pamatskola
Daugavpils
21.  Griškjane JanaDaugavpils
22.Ģermane AnastasijaDaugavpils
23.  Jaceņuka AlisaDISVS
Daugavpils
24.  Jahimoviča ElvīraDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
25.  Jakovļeva AnastasijaDISVS
Daugavpils
26.  Jefimova JelizavetaDaugavpils
27.  Jonāne LauraDaugavpils
28.  Jukša KristaDaugavpils
29.  Kisele AnastasiaDaugavpils
30.Kuzmicka AnastasijaNaujenes pamatskola,”Daugavpils novads” brīva cīņa
Daugavpils
31.Kuznecova MaijaDaugavpils
32.Lapa AndīnaIlūkstes NSS
Ilūkste
33.Linarde LauraIlūkstes NSS
Ilūkste
34.  Lukašonoka KsenijaDISVS
Daugavpils
35.Magrina JūlijaDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpuls
36.  Maļina SolvitaDaugavpils
37.  Mamedova AminaDISVS
Daugavpils
38.  Miglāne InetaDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
39.Miļeviča SabīnaDaugavpils
40.  Nevedomska PolinaSaskaņas pamatskola
Daugavpils
41.  Ņikiforova Jeļena12. vidusskola
Daugavpils
42.  Ņikitina KsenijaDISVS
Daugavpils
43.Petkune AnastasijaDaugavpils
44.Piļušina DarjaDaugavpils
45.Potjomkina ViviānaIlūkstes NSS
Ilūkste
46.  Priedīte LauraDaudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
47.  Prokofjeva EvelinaDaugavpils
48.  Ribakova LauraDISVS
Daugavpils
49.  Rosmanoviča ElīnaDISVS
Daugavpils
50.Rožinska BaibaDaugavpils 12. Vsk
Daugavpils
51.Ruža ElizabeteDaugavpils
52.  Salceviča EmīlijaDaugavpils
53.  Sokolova MarijaDISVS
Daugavpils
54.Stepanova AleksandraDaugavpils
55.Svence SannijaDaugavpils
56.  Vasiļjeva RenāteDISVS
Daugavpils
57.  Veličko DarjaDISVS
Daugavpils
58.  Vetriņa AngelinaDISVS
Daugavpils
59.  Vorfolomejeva MarijaDaugavpils
60.Zeltiņa AlbertaIlūkstes NSS
Ilūkste
61.  Zuģicka LauraDaugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils
62.  Zupkova ViktorijaDaugavpils
63.  Želve ViktorijaDISVS
Daugavpils
64.  Žurova VeronikaDISVS
Daugavpils

5-V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Amirov AlifkjanDISVS
Daugavpils
2.  Amosovs ErvīnsDISVS
Daugavpils
3.  Apfelbaums RalfsMaratona klubs
Ventspils
4.Arefjevs ArtjomsDaugavpils
5.Balalaikins EdvardsDaugavpils
6.Baleiko ErnestsDaugavpils
7.  Balinskis AleksejsDaugavpils
8.Baranovs AndrejsDaugavpils
9.  Barinovs ValērijsDISVS
Daugavpils
10.  Batura DmitrijsDISVS
Daugavpils
11.  Beļašovs EtjensDaugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
12.  Bicāns KristapsDaugavpils
13.  Bivka DainisDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
14.Boltrukevics ArtjomsDaugavpils
15.  Burlakovs DmitrijsDISVS
Daugavpils
16.  Čerņavskis AntonsDISVS
Daugavpils
17.Česnovickis DaniilsDaugavpils
18.Doroščonoks IļjaDTC Jaunība
Daugavpils
19.  Gavriļenko RomansDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
20.  Gļauda ArtisRezeknes novads
21.  Golovļovs ĒriksDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
22.  Grigorjevs PāvelsDISVS
Daugavpils
23.Jakušenoks MareksDAUGAVPILS INDIVIDUĀLO SPORTA VEIDU SKOLA
Daugavpils
24.  Jaskevičs ĒriksRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
25.Jirgensons ArtūrsDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
26.  Kalistratovs IļjaDISVS
Daugavpils
27.Kaširskis HenrijsDaugavpils
28.Kazakevičs DanielsDagdas Sporta skola
Dagda
29.Kirejevs SergejsDaugavpils
30.Kirillovs MaksimsDaugavpils
31.Koževņikovs AleksandrsDaugavpils
32.  Krasovskis KirilsDaugavpils
33.Krumplevskis AnrijsDaugavpils
34.  Kurošs GuntisDaugavpils
35.Kuzmickis Vladislavs„Daugavpils novads” brīva cīņa ,Daugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
36.Lapušinskis DanilaHerbalife Nutrition
Daugavpils
37.Lasijs MaksimsDaugavpils
38.  Ledaks VladislavsDISVS
Daugavpils
39.  Liepiņš AndrisRīga
40.  Lozjuks IļjaDISVS
Daugavpils
41.  Ļedovskojs DairisDTC Jaunība
Preiļi
42.  Malnačs KristersDaugavpils
43.Maskaļonoks PāvilsStiga
Daugavpils
44.  Meļņikovs ArtjomsDISVS
Daugavpils
45.  Mihailovs RenātsDaugavpils
46.  Morozs RolandsDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpils
47.  Muravskis GrigorijsDISVS
Daugavpils
48.  Novobrannijs GeorgijsDISVS
Daugavpils
49.  Okuņevs DenissSATURN 7
Daugavpils
50.  Petrovs JevgenijsDISVS
Daugavpils
51.  Pilinovičs VitālijsDISVS
Daugavpils
52.Pilinovičs VitalijsDisvs
Daugavpils
53.  Pogorelov MatveyDISVS
Daugavpils
54.  Prakapavicius MaksimasDISVS
Daugavpils
55.Preilis ArmandsDaugavpils
56.Prohovskis NikitaDaugavpils
57.Punculis IvarsDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
58.  Puškelis NikitaDISVS
Daugavpils
59.Radzevičs ŅikitaDaugavpils 10.vidusskola
Daugavpils
60.  Ratniks DmitrijsDaugavpils
61.Rindakovs AleksejsDaugavpils
62.  Rogoļevs MartinsDISVS
Daugavpils
63.  Romanovskis DanielsIlūkstes novada Sporta skola
Ilūkste
64.Sarajevs IljaDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
65.  Sazonovs MihailsRezeknes nov.
66.  Silovs RainersDISVS
Daugavpils
67.Studāns RinaldsIlūkstes NSS
Ilūkste
68.  Šalkovskis JegorsDISVS
Daugavpils
69.  Šaršuns ŽansDISVS
Daugavpils
70.  Šostakovskis AdriansDISVS
Daugavpils
71.  Šukļins GlebsDaugavpils
72.Tihonovičs MilānsDaugavpils
73.Trafimovs KristapsIlūkstes NSS
Ilūkste
74.Trofimov EdgarDaugavpils
75.  Vaikuls MārtiņsAugšdaugavas novads
76.  Valeinis ArmandsDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
77.Valpēters TomsDaugavpils
78.Varakuta AleksandrsDaugavpils
79.  Vasiļjevs ŅikitaDISVS
Daugavpils
80.Vilmanis Jānis-LaurisDaugavpils
81.Voroņeckis RenātsSaturn 7
Daugavpils
82.  Zaicevs DanielsDISVS
Daugavpils
83.  Zaņevskis DamiansDISVS
Daugavpils
84.  Zariņš Armands-HenrijsRēzeknes Valsts 1 ģimnāzija
Rēzekne

5-S20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Breidaka DiānaDaugavpils
2.  Gumarova ElīnaDaugavpils
3.Haritonova IlonaAglona
4.  Jevsejeva KristīneMedumu pagasts
5.  Kostočko MarijaAugšdaugavas nov., Vaboles Pag.
6.  Kuhareviča KarīnaDaugavpils universitāte
Daugavpils
7.Lapekina AnastasijaDaugavpils
8.Lizunova JanaDaugavpils
9.  Masjuka VeronikaDaugavpils
10.  Parfena LīgaDISVS
Daugavpils
11.  Piļdika NataļjaDaugavpils
12.Soldatenkova JūlijaDaugavpils
13.Stašāne ElvitaDA Laismeņa
Daugavpils
14.Stepanova Irinagimenes
Daugavpils
15.  Suveizda OlitaRecover
Daugavpils
16.  Šukele RitaDA Laismeņa
Daugavpils
17.Vingre MadaraDaugavpils novads
18.  Zlaugotne LīgaYF Runners
Staicele

5-V20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Baranovs ArtūrsDaugavpils
2.  Bogdanovs NikitaDBT
Daugavpils
3.Carson JoshuaLearn Russian in the EU
Daugavpils
4.Didenko PetjaDaugavpils
5.  Isačenko VasilijsDaugavpils
6.  Jefimovs DmitrijsDaugavpils
7.  Kizima AndrejsDaugavpils
8.Leitāns EdijsDaugavpils
9.Levins PavelsDaugavpils
10.Petruskins VjaceslavsHOOKAH LOVERS
RIga
11.  Pilinovičs OļegsDISVS
Daugavpils
12.Plešners MārtiņšIlūkstes NSS
Ilūkste
13.  Prohovskis NikitaDaugavpils
14.Suveizda AleksejsDaugavpils
15.Špakovskis VadimsDaugavpils
16.Vasiļjevs RenārsSkrien Jēkabpils!/Sk Bulta
Jēkabpils
17.  Visockis AleksandrsDaugavpils
18.  Višņevskis DmitrijsDISVS
Daugavpils
19.  Voronkovs AndrejsDaugavpils
20.Zeile ĒriksDaugavpils
21.  Zeiļa MaksimsDaugavpils

5-S30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aleksejeva OlesjaDaugavpils
2.Andrejeva AnnaDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
3.  Arefjeva NataljaDaugavpils
4.Boldovenko JekaterinaDa-marathon
Daugavpils
5.  Bondere TatjanaDaugavpils
6.  Budjko MargaritaDaugavpils
7.  Černecova LiānaRēzekne
8.  Gaide ĢertrūdeRēzekne
9.Gaide KsenijaRēzekne
10.  Gavriļenko NadeždaDaugavpils
11.  Kokina NataļjaKettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
12.Lapušinska JekaterinaHerbalife Nutrition
Daugavpils
13.Larionova OlgaDaugavpils
14.Ludborža LīgaRezekne
15.Melnika JulijaHerbalife
Daugavpils
16.  Miglāne EvitaSaturn 7
Daugavpils
17.Milanteja OlgaDaugavpils
18.Morozova OlgaHerbalife Nutrition
Daugavpils
19.Nakonechnikova ViktorijaDaugavpils
20.Nedvede EleonoraDaugavpils
21.Podze TatjanaSaturn 7
Daugavpils
22.Prokopeņa KaterinaOgre
23.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaDaugavpils
24.Ričkova JeļenaDaugavpils
25.Sarajeva OlgaDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
26.  Stepanova OlgaDAUGAVPILS
27.  Titova AnnaDISVS
Daugavpils
28.Urbāne OlitaDaugavpils
29.Verbicka TatjanaDaugavpils
30.  Zariņa JekaterinaRēzekne
31.Zujeva JulijaDaugavpils
32.Žižina NatālijaOgre

5-V30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Arzjajevs SergejsDaugavpils
3.Balalaikins MaksimsDaugavpils
4.  Bautris DainisSiS
Rīga
5.  Bistrovs VadimsDaugavpils
6.Bogdanovs MareksDaugavpils
7.  Dobroserdovs VjacešeslavsJelgava
8.Dunaiskis VadimsDaugavpils
9.Gerasimovs AndrejsDaugavpils
10.Grustans AleksejDaugavpils
11.Isajevs AleksejsDaugavpils
12.Jemeļjanovs IgorsDaugavpils
13.Kirejevs MaksimsDaugavpils
14.  Kozlovskis VladislavsECC Latvija
Daugavpils
15.Krukovskis PavelsDaugavpils
16.Kučinskis JānisDAUGAVPILS
17.Maksimovs RomansDaugavpils
18.Mozulis PāvilsDaugavpils
19.Nakonechnikovs AndrejsDaugavpils
20.  Narusevics MihailsKraslava
21.  Nazarovs JurijsDaugavpils
22.Okuņevs OļegsSaturn7
Daugavpils
23.  Petkuns EdgarsDaugvpils
24.  Petrovs DmitrijsDaugavpils
25.  Punculis Jānis...
Daugavpils
26.Ričkovs BorissDaugavpils
27.Sarajevs PāvelsDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
28.  Settarovs AleksandrsDaugavpils 12.vsk- komanda
Daugavpils
29.  Sidorenko AndrejsDaugavpils
30.  Skorodihins JurijsRēzeknes novads
31.Smans IvarsDaugavpils
32.Stašulāns AigarsDaugavpils
33.  Sutris-Adijāns RenārsЛатукр
Резекне-Коломыя
34.  Šeļeho AleksandrsDaugavpils
35.  Veļičko PjotrsDaugavpils
36.Zimovs AleksandrsDaugavpils
37.Zujevs IgorsDaugavpils
38.  Žilinsks RomsSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils

5-S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Savvina DaceLatUkr
Rīga

5-V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bārens DžordžsDzoka
Rīga
2.  Bogdanovs GenadijsDaugavpils
3.Cirsis ViktorsDaugavpils
4.Dedelis VjačeslavsOk Stiga
Daugavpils
5.  Dudels Andrisda-marathon
Gulbene
6.  Garais OļegsDaugavpils
7.Iljins ViktorsTуристический клуб "Подснежник"
Daugavpils
8.  Iļjins IgorsKlubs "Sudraba Ābele"
Daugavpils
9.Ivanova LidijaDaugavpils 12. vsk.
Daugavpils
10.  Janovskis VladimirsDTC Jauniba
Daugavpils
11.  Kokins Alfrēdskettlebell Fit daugavpils
Daugavpils
12.  Liepiņš RonaldsRīga
13.Medvedevs KonstantīnsDaugavpils
14.  Saulgriezis IlmarsRīga
Rīga
15.  Sidorovs Viktorskraslava
16.  Sproģis Imants-
Daugavpils
17.  Stolbovs Gvidokmsbp.lv
Jūrmala
18.  Timofejevs ValdemārsDaugavpils
19.  Uzols AivarsDTC Jaunība
Daugavpils
20.Veiksa MarjanDaugavpils

5-S60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Petrova ValentinaOK Stiga
Daugavpils

5-V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Červjakovs PjotrsDaugavpils
2.  Jermaļonoks VladimirsDaugavpils
Daugavpils
3.Kopasovs JurijsDinaburg
Daugavpils
4.Saušs RomānsVabole
5.Stepanov Aleksandergimenes
Daugavpils
6.  Stolarovs JurijsDaugavpils

5km Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Afoniča LarisaHerbalife Nutrition
Daugavpils
2.Andrejeva ValentīnaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
3.Bogdanova JulijaDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
4.  Bogdanova ValērijaDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
5.  Bogdanova VeronikaDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
6.  Bondere IrinaDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
7.Celitāne ČeslavaDaugavpils
8.  Červjakova RegīnaDaugavpils
9.Dedele JevgenijaDISVS
Daugavpils
10.Fedorova GalinaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
11.Fjodorova SvetlanaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
12.Griškjane NataļjaDaugavpils
13.Inna OroleHerbalife
Daugavpils
14.Ivanova IrinaHerbalife Nutrition
Daugavpils
15.Ivanova JeļenaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
16.  Jēgere MaijaHerbalife
Daugavpils
17.Juhno IrinaDaugavpils
18.Kolomeychuk JeļenaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
19.Koļesņikova IrinaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
20.Kuznecova NataljaHerbalife Nutirion
Daugavpils
21.Lazdovska NadeždaDaugavpils
22.Letavniece InāraDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
23.Ļekanova Aļinanūjošana
Daugavpils
24.Matvejeva Jelenanūjošana
Daugavpils
25.Medvedeva JekaterīnaDaugavpils
26.Proško IneseHerbalife Nutrition
Daugavpils
27.  Pudāne VeronikaHerbalife Nutrition
Daugavpils
28.  Rundzāne LarisaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
29.  Saveljeva NataljaHerbalife
Daugavpils
30.  Silova LarisaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
31.Simanoviča JelenaHerbalife Nutrition
Daugavpils
32.Stogova MarijaHerbalife Nutrition
Daugavpils
33.Uļjanova TatjanaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
34.Volkova TatjanaDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
35.Žižina VladislavaOgre

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Baranovskis HenriksDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
2.Bogdanovs VitālijsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
3.  Bonders FrancisDaugavpils
4.  Gaidis BožensRēzekne
5.  Gaidis EdvardsRezekne
6.Golovačs DenissDaugavpils
7.Griškjans FrancisDaugavpils
8.Guzenko ViktorsDaugavpils
9.  Ivanovs VladimirsDISVS
Daugavpils
10.Lazdovskis AleksejsDaugavpils
11.Ņikitins GenadijsDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
12.  Smirnijs AndrejsDaugavpils
13.  Stolbovs Ralfskmsbp.lv
Jurmala
14.  Šaldovs Viktorsindividuāli
Daugavpil

Bērnu skrējiens 200m

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balalaikina MagdalēnaDaugavpils
2.Baranovska KarinaDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
3.Bormane SkārletaRīga
4.Gruntmane AmandaGruntmaņi
Daugavpils
5.Ivanova AleksandraDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
6.Ivanova NinaDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
7.Janene MaijaDaugavpils
8.Jevdokimova JelizavetaDaugavpils
9.Jurkeviča AgataDaugavpils
10.Jurkeviča MaženaDaugavpils
11.Narusevica EvelinaKraslava
12.Nikele JeļizavetaDaugavpils
13.Nikolajeva JekaterinaDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
14.Ozerska LindaDaugavpils
15.Priedīte JasmīnaDaudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
16.Priedīte JustīneDaudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
17.Pučinska SabinaDaugavpils
18.  Romanceviča AmandaDaugavpils
19.Romanova Elizabeta-Timea14.pii.
Daugavpils
20.Samule EvelinaDaugavpils
21.Sarajeva ElizavetaDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
22.Strigo LauraDaugavpils
23.Stupiņa DiānaDaugavpils
24.Stupiņa ElizabeteDaugavpils
25.Vanaga ElīzaDvīņi un es
daugavpils
26.Vaņina AngelinaDaugavpils
27.Vilcāne LaumaDaugavpils
28.Zimova ZlataDaugavpils

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MihailsDaugavpils
2.Ančevskis AivisDaugavpils
3.Banders AlekssDaugavpils
4.  Baranovskis VadimsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
5.Bogdanovs ArtjomsDaugavpils
6.Bogdanovs VladislavsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
7.Bormanis JēkabsRīga
8.Budjko IļjaDaugavpils
9.Dedelis LeonsOk Stiga
Daugavpils
10.Ērglis MarkussDaugavpils
11.Fokins PatriksDaugavpils
Daugavpils
12.Gavriļenko PavelsDaugavpils
13.Gorniks AleksandrsDaugavpils
14.Hristaforovs ArtemijsJH
Daugavpils
15.Januškevičs DominiksDaugavpils (Daugavpils municipality)
16.Jaudzems HelmutsDaugavpils
17.Kalans KristapsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
18.Kokina-Zeļenko MarksKettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
19.Konovalovs MatvejsDaugavpils
20.Kozlovs AdriansDaugavpils
21.Kozlovskis LeonsECC Latvija
Daugavpils
22.Kucins AleksandrsDaugavpils
23.Labuts MatvejsDaugavpils
24.Lihoveckis Martins-GabrielsKaziki
Daugavpils
25.Macuks JegorsDaugavpils
26.Maksimovs DenissDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
27.Maksimovs MaksimsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
28.Milantejs ArtjomsDaugavpils
29.Motivāns ArtemijsDaugavpils
30.Orlovs VladislavsDaugavpils
31.Seņko ArsenijsDaugavpils
32.Stašulāns RaimondsDaugavpils
33.Titovs DenisDaugavpils
Daugavpils
34.Tukāns KristapsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
35.Vanags Emīlsdvīņi un es
daugavpils
36.Vanags MatiassDvīņi un es
daugavpils
37.Voičis DmitrijsDaugavpils
38.Volkovs ArtjomsDaugavpils
39.Začiņajevs TomašsFactory Kingz
Daugavpils

Bērnu skrējiens 700m

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Amelija SimonovaDaugavpils
2.Arefjeva AlisaDaugavpils
3.Bivka EvijaDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
4.  Borovkova ViktorijaDISVS
Daugavpils
5.Bukša LīgaIlūkstes NSS
Ilūkste
6.Cauna AmiliDaugavpils
7.Cveckovska ViktorijaDaugavpils
8.Čamāne TabitaIlūkstes NSS
Daugavpils
9.  Čerņavska SanijaDISVS
Daugavpils
10.Dunaiska AdrianaDaugavpils
11.  Ērgle AmandaDaugavpils
12.Fjodorova Linda-ViktorijaIlūkstes NSS
Ilūkste
13.Fjodorova ZaneIlūkstes NSS
Daugavpils
14.Goreļika AnastasijaDaugavpils
15.  Grunda AnastasijaDISVS
Daugavpils
16.Gruntmane AlīnaGruntmaņi
Daugavpils
17.Ivanova DarjaDaugavpils
18.  Jakimova KristinaDISVS
Daugavpils
19.Jaseviča NatālijaIlūkstes NSS
Daugavpils
20.Jevdokimova JekaterinaDaugavpils
21.Jonāne EmīlijsIlūkstes NSS
Daugavpils
22.  Jusaitite EnrikaDISVS
Daugavpils
23.Keiviša VeronikaDaugavpils
24.Kirejeva SofijaDaugavpils
25.  Kokina NikolaDISVS
Daugavpils
26.Kokina-Zelenko ViktorijaKettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
27.Koroļova JūlijaDaugavpils
28.  Mozumača ElizabeteDaugavpils
29.Nagle DiānaDaugavpils
30.Nikolajeva AliseDaugavpils
31.Nokonečnikova AnastasijaDaugavpils
32.  Pavļukaņeca MišelleDISVS
Daugavpils
33.Petrova MariannaDaugavpils
34.Pučinska LanaDaugavpils
35.Pupiņa AnnijaIlūkstes NSS
Ilūkste
36.  Semjonova AlisaDISVS
Daugavpils
37.Siča AliseIlūkstes NSS
Daugavpils
38.Silvan AmelijaDaugavpils
39.Sproģe Margrieta-
Daugavpils
40.  Stolbova MaijaDISVS
Daugavpils
41.Stolbova MaijaDaugavpils
42.Šeļeho KsenijaDaugavpils
43.  Škļarova ViktorijaDISVS
Daugavpils
44.Tiļuga AliseValmiera
45.  Uļjanova AdrianaDISVS
Daugavpils
46.  Veličko ValerijaDISVS
Daugavpils
47.Zaica EvijaBJC "Jaunība"
Daugavpils

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksjuta EdgarsDaugavpils
2.Aksjuta MārisDaugavpils
3.Andrejevs IvansDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
4.Arefjevs DmitrijsDaugavpils
5.Arsenijs LapušinskiskisHerbalife Nutrition
Daugavpils
6.Arzjajevs DaniilsDaugavpils
7.Balalaikins MatiassDaugavpils
8.  Bautris JēkabsRīga
9.Cinne ElgarsDaugavpils
10.  Cirsis TālisDISVS
Daugavpils
11.  Čelnovs ViktorsDISVS
Daugavpils
12.Demeško JevgenijsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
13.Dofilovičs ArtjomsDaugavpils
14.  Dubovskis DmitrijsDISVS
Daugavpils
15.  Fjodorovs VadimsDISVS
Daugavpils
16.Gaidels MaksimsDaugavpils
17.  Hristaforovs AleksejsDISVS
Daugavpils
18.Januškevičs TeodorsDaugavpils (Daugavpils municipality)
19.Jaudzems HaraldsDaugavpils
20.Jaudzems RodrigoDaugavpils
21.  Jerjomins VadimsDISVS
Daugavpils
22.Jonāns PatriksIlūkstes NSS
Daugavpils
23.  Kalāns KirilsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
24.Kirilovs JegorsDaugavpils
25.Kņaževs MihailsSIA FIZIOFIT
Daugavpils
26.  Koreniks ArtjomsDISVS
Daugavpils
27.Kozlovs AleksandrsDaugavpils
28.Krasovskis ĻevsDaugavpils
29.Kurganskis PlatonsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
30.Kurganskis RodionsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
31.Lazdovskis NikitaDaugavpils
32.Leitāns EmīlsDaugavpils
33.Ludboržs ReinisRēzekne
34.Lukjanovs JaromirsDaugavpils
35.Macijevskis PāvelsIlūkstes NSS
Ilūkste
36.Marcinkevičs TimursDaugavpils novads
37.  Meikšāns AndrejsDISVS
Daugavpils
38.Mizers MartinsDaugavpils
39.Narunovskis DamīrsDaugavpils
40.  Pavlovs GlebsDaugavpils
41.Pavlovskis NikitaDaugavpils
42.  Podzis RolandsDISVS
Daugavpils
43.  Romancevčs EdgarsDaugavpils
44.  Sarajevs AleksejsDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
45.Sautins MarksDaugavpils
46.  Savčenko JaroslavsDISVS
Daugavpils
47.Skerškāns MairisDaugavpils
48.  Skopins AndrejsDISVS
Daugavpils
49.Sproģis Oļģerts-
Daugavpils
50.Stogovs TimofejsHerbalife Nutrition
Daugavpils
51.Strigo MaksimsBJC "Jaunība"
Daugavpils
52.Stupans OskarsDaugavpils
53.  Šedko NikitaDISVS
Daugavpils
54.Šeļeho KirillsDaugavpils
55.Škļarovs NikitaDaugavpils
56.Škutāns EdvīnsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
57.Tukāns SandisDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
58.  Vaņins ArsenijsDaugavpils
59.  Varslavāns VladsDaugavpils
60.  Vasiļjevs MarksDISVS
Daugavpils
61.  Vjatkins ArtjomsDISVS
Daugavpils
62.  Vorfolomejevs MihailsDaugavpils
63.Ziemelis MairisDaugavpils
64.Zils MihailsDaugavpils
65.Ziļs MihailsDAUGAVPILS
66.Žarkevičs AlekssDaugavpils

Bērnu skrējiens 1500m

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balalaikina ViviānaDaugavpils
2.  Bengs TomassDISVS
Daugavpils
3.  Bezekovsķis ArtjomsDISVS
Daugavpils
4.Bezprozvannaja JanaIlūkstes NSS
Daugavpils
5.Cibuļska AlikaDaugavpils
6.  Čemodanovs VladislavsDISVS
Daugavpils
7.  Čumiks ArtjomsDISVS
Daugavpils
8.  Dobroserdova VladaJelgava
9.Gauka AlisaDaugavpils Tehnologuju Vidusskola-Licejs
Daugavpils
10.  Gedroica EvelīnaDISVS
Daugavpils
11.Gerasimova DarinaDaugavpils
12.Gončaronoka LanaDaugavpils
13.Grigorjeva MarijaDaugavpils
14.Griškjane PaulīneDaugavpils
15.  Harlamovs IļjaDISVS
Daugavpils
16.  Isakovs AlbertsDISVS
Daugavpils
17.Ivanova SofijaDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
18.  Jahimoviča ElīnaDISVS
Daugavpils
19.  Kiseljovs ArtjomsDISVS
Daugavpils
20.  Kozlovs DenissDISVS
Daugavpils
21.  Križovskis ArtjomsDISVS
Daugavpils
22.  Kubeckis AnsevijsDISVS
Daugavpils
23.  Kuzmins AndrejsDISVS
Daugavpils
24.Lapekina DarjaDaugavpils
Daugavpils
25.Lapekina JelizavetaDaugavpils
26.  Ļevčenko AleksandrsDISVS
Daugavpils
27.  Mančinskis KirillsDISVS
Daugavpils
28.  Murdasovs ViktorsDISVS
Daugavpils
29.  Ņikitenko ArtjomsDISVS
Daugavpils
30.  Okss CiorsDISVS
Daugavpils
31.Puļaho EmilijaDaugavpils
32.  Ribkina JūlijaDISVS
Daugavpils
33.  Ružs JurijsDISVS
Daugavpils
34.Singirska ArinaDaudzbērnu ģimeņu biedrība"Lielas ģimene"
Daugavpils
35.Stacevica DanielaDaugavpils
36.Sticinska SofijaDaugavpils
37.Sulaine NadezdaDTC Jaunība
Daugavpils
38.Šellere KristīneOK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
39.  Šlapins GlebsDISVS
Daugavpils
40.Tamojeva LijaDaugavpils
41.  Tarasovs JegorsDISVS
Daugavpils
42.  Tihonoviča MaijaDaugavpils
43.  Troščenkova AnnaDISVS
Daugavpils
44.Tukāne SabīneDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
45.  Vadjuhins KristiansDISVS
Daugavpils
46.Valaine VanesaIlūkstes NSS
Daugavpils
47.Vanagele Maija-MarikaDaugavpils
48.  Vanaģele Maija-MarikaDISVS
Daugavpils
49.  Visatko AleksejsDISVS
Daugavpils
50.Žižina VladislavaOgre

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andruškevičs MareksDISVS
Daugavpils
2.Bluzmanis MartinsSpars MK
Daugavpils
3.  Bogdans RičardsDISVS
Daugavpils
4.Cvetkovs DmitrijsDaugavpils
5.Derjugins KirillsDaugavpils
6.Deruks ArtjomsSaturn 7
Daugavpils
7.  Dimitrijevs DomeniksDISVS
Daugavpils
8.Dimitrijevs DomeniksDaugavpils
9.  Goriņa MarksDISVS
Daugavpils
10.Griškjans FrancisDaugavpils
11.Holopovs MatvejsDaugavpils
12.  Holopovs MatvejsDISVS
Daugavpils
13.Jahimovičs TimursDaugavpils
14.Kalāns KonstantīnsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
15.Kaļiņins TomsIlūkstes NSS
Ilūkste
16.  Kolodinskis AleksejsDaugavpils
Daugavpils
17.  Kolodinskis AleksejsDISVS
Daugavpils
18.  Kosihs DenissDaugavpils
19.  Latuga AleksandrsDISVS
Daugavpils
20.  Ligers EdgarsDISVS
Daugavpils
21.Lihoveckis AdriansKaziki
Daugavpils
22.  Lisjaks AleksejsDISVS
Daugavpils
23.Magrins ĒriksDaugavpils
24.  Matusevičs DenissDISVS
Daugavpils
25.  Mirošniks EdvardsDISVS
Daugavpils
26.  Misļakins EdgarsDISVS
Daugavpils
27.Misļakins EdgarsDaugavpils
28.  Muižnieks ArmandsDISVS
Daugavpils
29.  Mukāns RaimondsDISVS
Daugavpils
30.  Muravskis LevsDISVS
Daugavpils
31.  Ņikiforovs IgnatijsDISVS
Daugavpils
32.  Orlovs VitālijsDISVS
Daugavpils
33.  Petkuns ArtemsDaugavpils
34.Pivovarjonoks ArtjomsDaugavpils
35.  Popkovičs VladislavsDISVS
Daugavpils
36.Ričkovs KirillsDaugavpils
37.  Sivačovs ArtjomsDaugavpils
38.  Skorodihins LinardsRēzeknes novads
39.Sokolovs MareksDaugavpils
40.Sproģis Vilhelms-
Daugavpils
41.Stogovs IljaHerbalife Nutrition
Daugavpils
42.  Šatohins ArtjomsDISVS
Daugavpils
43.Škļarovs KirillsDaugavpils
44.Škutāns ArmīnsDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
45.  Urbāns KristapsDaugavpils
46.  Urbāns TomsDaugavpils
47.  Valters KristapsDISVS
Daugavpils
48.  Vasiļevskis EdgarsDISVS
Daugavpils
49.Verbickis KonstantinsOK Stiga/BJC Jaunība
Daugavpils
50.Viktorovs VladislavsDaugavpils
51.  Viktorovs VladislavsDISVS
Daugavpils
52.  Vjaters JaromirsDISVS
Daugavpils
53.Vjaters JaromirsDaugavpils
54.  Zaņevskis DamiansSaturn 7
Daugavpils
55.  Zelenkovs VadimsDISVS
Daugavpils
56.Ziļs VladislavsDAUGAVPILS
57.Zuģickis JānisDaugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils
58.  Živuhins RobertsBSK „SPARS-MK”
Daugavpils
59.Žuks KirillsДаугавпилс

Kopā pieteikušies: 714



Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas