Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2021" | Saraksts

21km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa ElīzaSMVSK Noskrien
Rīga
2.  Azarevičs AleksandrsVM40LSC
Riga
3.  Babkins MārtiņšVMSk Bulta/ Baltais
Rīga
4.  Beļinskis MārtiņšVM30Baldone
5.  Berezņevs VitālijsVM30KARATE SKOLA
Salaspils
6.  Birģele MudīteSM40Karate Skola
SALASPILS
7.  Bodnieks DairisVM40Ogre
8.  Brākmanis NaurisVM30RIga
9.  Briģis AldisVM40Jelgava
10.  Budilovics Salihs-AleksandrsVM40MARATONAKLUBS Ventspils
Ventspils
11.  Butāns JānisVM30Salaspils
12.Caune IvetaSM40Ikšķile
13.  Čuhalovs DmitrijsVM40Tottenham Hotspur FC
Rīga
14.  Dambergs IngarsVM30Team Dambergi/Sigulda/VSK Noskrien
Sigulda
15.  Dāvidnieks ArtisVM40EMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
16.  Dundurs AgrisVM40Maratona klubs
Rīga
17.  Dundurs Dāvis-JurģisVMMARATONA KLUBS
Ventspils
18.Gabrans ErnestsVM30Wunder
Salaspils
19.  Grabe IevaSM30Pūcis & Co
Rīga
20.  Griķis JānisVM30SK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
21.  Gruberte ZaneSM40Rīga
22.  Ivzāns RobertsVM40OGRE
Ogres novads
23.Jakovlevs AndrejsVM40Riga
24.Kārkliņš JevgenijsVM30Riga
25.  Krauze LieneSM30SPORTLAT
Rīga/Carnikava
26.  Kristapsons DēvidsVMASK Patria
Salaspils
27.  Kuliks ViktorsVM40SALASPILS
28.  Lapsa KristapsVM30Zvēri
Salaspils
29.  Liepiņš VilnisVM40Maratona klubs
Carnikava
30.  Limanāns DainisVM30RIEKSTI
Biksti
31.  Lukačovs HelmutsVM40SILVA
Tukums
32.  Nazarovs JurijsVM30Daugavpils
33.  Ozols MārisVMRīga
34.  Petrovskis HenrihsVM40VSK Noskrien
Salaspils
35.  Putniņa LīgaSM30PP
Ogre
36.  Runčs JānisVM40Pieci kaķi
Salaspils
37.  Ruskulis AndisVM30Rīga
38.  Stolniece-Permaņicka DiānaSM40Salaspils
39.  Štolcs MareksVM40Riga
40.  Trokša PēterisVM30KPOES
Salaspils
41.  Ustalovs RomānsVMVentspils
42.  Vertuls IvarsVM30Rīga
43.  Vilks JurijsVM40WHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
44.  Vilsons MiksVM40VSK Noskrien
Upesciems
45.  Vovers IntsVM30Pūcis & Co
Rīga
46.Zālīte DanaSM30Salaspils
47.  Zālītis GuntisVM40Kadiķi
Rīga

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne DanaS40Riteņvasara
Rīga
2.  Anševica LauraS30Rīga
3.  Arikāne AlīnaSRīga
4.Asne IvetaS40Maratona Klubs
Rīga
5.  Balode LīgaS30Salaspils
6.  Berezņeva TatjanaS30Karatē skola
Salaspils
7.  Biezbarde LieniteS40Talsi
8.  Bistrova InitaS50ogre LSC
Ogres novads
9.  Bogustovs ĒvaldsV40Free Run
Rīga/Ogre/Piltene
10.  Bušmanis AskoldsV50Salaspils
Salaspils
11.  Circāns JānisV50Viļaka
12.Circāns MārtiņšV30Salaspils
13.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
14.  Čistovs SergejsV30Riga
15.  Čudars JēkabsVSalaspils sporta skola
Salaspils
16.  Dosberga AgateSSalaspils
17.  Dosbergs DainisV40Salaspils
18.  Dosbergs GustavsVSalaspils
19.Dūcis MiksV30Salaspils
20.Dvoskins AndrejsVDžosui karate
Riga
21.  Else AsnateSMazsalaca
22.Filipova ValerijaSSalaspils
23.  Fisenkova AlīnaS30AVIA/Lacerta Running Team
Rīga
24.  Gaile SandraS30OGRE
Ogres novads
25.  Gorba DenissV50LSC/tripower.lv
Riga
26.Hakova ValdaS30Karate Skola
Ogre
27.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
28.  Karulis UldisV50Grobiņa
29.Konakovs AndrejsV40KARATE SKOLA
Salaspils
30.  Krastiņš JānisV30Zibenzellis
Ogre
31.  Krilova AliseSJaunjelgava
32.  Kristapsons GundarsV40ASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
33.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS 2009
Rīga
34.  Kurovs JevgēņijsV30RISEBA
Rīga
35.  Ķikuste LoretaSSalaspils sporta skola
Salaspils
36.  Ķuda MaijaS30Rīga
37.  Lange GatisV40Ideal Install/Riteņvasara
Rīga
38.  Liepiņa SintijaSKARATE SKOLA
Salaspils
39.Liepiņš ArmandsV30Karate Skola
Salaspils
40.Losāns AndrisV30Salaspils
41.  Lūse InāraS50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
42.  Maslobojevs SergejsV30Ķengaraga SK
Rīga
43.Mednis ZigmundsV40Salaspils
44.  Neuss-Lucs TomassVFolkmaņi
Jelgava
45.  Pēdājs MārtiņšV30Salaspils
Salaspils
46.  Peļņiks GunārsV40Salaspils
47.  Roze ĒriksV30Bārdas pavēlnieks
Latvija
48.  Samcovs AgrisV40Ķengaraga SK
Riga
49.  Sermolīte IlzeS40Jelgava
50.  Sivajevs AndrejsV30Salaspils
51.  Slesarenoks ViktorsV30Jurmala
52.  Sperga MārisV40Salaspils
53.  Strogonovs DmitrijsV30inpace.run
Riga
54.  Stupins-Jēgers AndrejsV30Rīga
55.  Svēte KasparsV30Kuldīga
56.  Šaķis ArvilsV50MARATONA KLUBS/Moller Auto Ventspils
Ventspils
57.  Ščetiņins JurijsV50Dinamo Rīga
Salaspils
58.  Tolokonceva ElīnaS40VSK Noskrien
Salaspils
59.Tutina AnnaS30Salaspils
60.  Upenieks DainisV50SK Ozolnieki B
Jelgava
61.  Vanags PēterisV50Ķekava
62.  Vaseņins ValerijsV50Garkalnes nov.
63.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
64.  Veips JānisV30Jēkabpils
65.  Veisberga VinetaS40Saldus boksa klubs
Saldus
66.Vēzis IngusV30Rīga
67.  Vīksna AigarsVRīga
68.  Zāģeris OskarsVRīga
69.  Žukovska MaritaS50VSK Noskrien
Ogre

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraS3Body factory
Salaspils
2.  Anspaka ElizabeteS1Salaspils
3.  Anspaks ĒriksV1Salaspils sporta skola
Salaspils
4.Asns RaivisV3Maratona Klubs
Rīga
5.  Auzāne-Arnicāne JeļenaS4PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
6.  Bainora AgateS1Salaspils sporta skola
Salaspils
7.Bartušauskis RalfsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
8.  Bazarovs KabirsV1Karatē skola
Salaspils
9.  Bazarovs MirlansV1Karatē skola
Salaspils
10.  Belavina MilanaS1KARATE SKOLA
Salaspils
11.Bērziņš GerhardsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
12.  Bočkovs DenissV3Mežezeri Sporto
Salaspils
13.  Bondere TatjanaS4Daugavpils
14.Brants PaulsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
15.  Bražinska RenāteS3Salaspils Siltums
Salaspils
16.  Brokāns Ralfs-JānisV1Salaspils
17.Budjko MaratsV1Rīga
18.Budjko NelliS1Rīga
19.  Burajeva JelenaS4Salaspils
20.Circāne OļesjaS3Salaspils
21.  Circāns EvertsV1KARATE SKOLA
SALASPILS
22.Circāns TrevissV1KARATE SKOLA
SALASPILS
23.Danusēviča LīgaS3Jūrmala
24.Dosbergs JēkabsV1Salaspils
25.Elksne IngaS4Jēkabpils
26.  Elksne KitijaS2Jēkabpils
27.Engaličevs MaratsV1Karatē skola
Salaspils
28.  Fedotovs ArtemijsV1Rīga
29.  Feteris AigarsV2Salaspils sporta skola / SK ''TĒRAUDS
Salaspils
30.Funtikovs MaksimsV1KARATE SKOLA
Salaspils
31.G EvijaS2Rīga
32.  Gailis JānisV4Ogresgals
33.  Gailis Ričards-RūdolfsV1KARATE SKOLA
Salaspils
34.  Gaujēna GundegaS2Rīga
35.  Gavrilov SergeyV4Salaspils Boksa Skola
Salaspils
36.Gavrilovs ArtursV1KARATE SKOLA Salaspils
Salaspils
37.  Goša AnnaS1Maratona klubs
Tārgale
38.  Goša SabīneS2Maratona klubs
Rīga
39.  Gošs AinoV4Maratona klubs / Velkonis
Tārgale
40.  Gribs DanielsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
41.  Gribs RičardsV1Salaspils Sporta Skola
Salaspils
42.  Griķe AliseS3SK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
43.  Griķe AmandaS1SK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
44.Guzarika IrinaS3Karate skola
Salaspils
45.Hakovs RenatsV1Karate Skola
Ogre
46.Kalnītis MihaelsV1Salaspils
47.Kiseļevs MarkussV1Karate skola
Salaspils
48.Kivlenieks RalfsV1karate skola
Salaspils
49.  Kļaviņa EstereS1Salaspils sporta skola
Salaspils
50.  Kokins RičardsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
51.Konakova EmilijaS1KARATE SKOLA
Salaspils
52.Kravale JolantaS4Valmiera
53.  Krūklis RičardsV1Karate skola
Salaspils
54.  Krūklis RobertsV1Karate skola
Salaspils
55.Krūmiņa MarutaS4Salaspils
56.  Krupina NatālijaS3Preiļu BJSS
Preiļi
57.Kukes TimursV1Rīga
58.  Ķikusts LūkassV1Salaspils sporta skola
Salaspils
59.Lankovskis ReinisV1KARATE SKOLA
Salaspils
60.Lebedeva IrinaS3Riga
61.Lieģe KatalinaS1Karate skola
Salaspils
62.  Liepiņa Enija-MartaS1KARATE SKOLA
SALASPILS novads
63.Liepiņa SamantaS2KARATE SKOLA
Salaspils
64.Liepiņš EdvardsV1KARATE SKOLA
Salaspils
65.  Liepiņš EmīlsV1Karate Skola
Salaspils
66.Liepiņš JēkabsV1Karate Skola
Salaspils
67.Liepiņš LeoV1Salaspils
68.Ligere BaibaS3Salaspils
69.  Ligere ElīzaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
70.  Ligere LuīzeS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
71.  Ligeris EdgarsV3Salaspils
72.  Ligeris KristiānsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
73.Lipka AleksandrsV1Karate Skola
Salaspils
74.Lipka JurijsV4Karate Skola
Salaspils
75.Makovejevs KirilsV1Salaspils
76.Markins ArsenijsV3Karate skola
Salaspils
77.Markins MaksimsV1A.markins@gmail.com
Salaspils
78.  Matusevičs TomassV1Dinamo
Rīga
79.  Mežiels JānisV4Ogre
80.  Mežiels Krišs-JānisV2Rīga
81.  Mironovs AleksejsV1Karate Skola
Salaspils
82.Mitenieks IvarsV3Salaspils
83.Nahodkina ValērijaS1KARATE SKOLA
Salaspils
84.Nahodkins DominiksV1KARATE SKOLA
Salaspils
85.Naskidašvili MaksimiliansV1KARATE SKOLA
Salaspils
86.Neverova MarijaS3Rīga
87.Ozolins JurisV4Individuali
Salaspils
88.  Ozoliņš GustavsV1Salaspils
89.  Petrovska EvijaS2VSK Noskrien
Salaspils
90.  Pilāte SofijaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
91.  Pildiņa LīgaS3Jūrmala
92.Pomerancis RenātsV1Bauska
93.  Popko TomassV1Ogre Juniors
Ogre
94.Promberga IneseS3Rīga
95.Prošins MihailsV4KARATE SKOLA
Salaspils
96.Puriņš MārisV3Šaubu nav
Cēsis
97.  Purviņš AnatolijsV2Salaspils
98.Purviņš Edvarts-ErnestsV1Salaspils
99.  Rilss FilipsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
100.Riža JānisV1VVĢ
Valmiera
101.  Rozenfelds RenārsV1Salaspils sporta skola
Salaspils
102.Roziņa SamantaS1Salaspils sporta skola
Salaspils
103.  Rupeika OlgaS3Salaspils
104.Salnāja AneteS1Salaspils sporta skola
Salaspils
105.  Samcovs ElmārsV1Ķengaraga SK
Rīga
106.Sarana ArtjomsV1Karate Skola
Salaspils
107.Shkuratau AlekseiV1Salaspils
108.Solovjovs MiroslavsV1salaspils
109.Spēka ElzaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
110.Spēka ElzaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
111.Spēks ErnestsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
112.  Sperga MarkussV1Salaspils sporta skola
Salaspils
113.  Sperga TomassV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
114.Sprukta ZaneS3KSMR Fitness
Ķekava
115.Sviklāne LindaS2KARATE SKOLA
Salaspils
116.Šaicāns KristersV2Karate skola
Salaspils
117.Šeļagovs RobertsV1Salaspils
118.Tabakhs FaressV1KARATE SKOLA
Salaspils
119.  Tauriņa AgneseS4Riga
120.  Tīss Tomass-ReinisV2Jelgava
121.  Toča Alise-EvelīnaS1Karate Skola
SALASPILS
122.Vališevska PaulīnaS1Salaspils
123.  Vališevskis AleksandrsV3Rīga
124.  Vidzis JustsV1Salaspils
125.Vladimirovs NikolajsV3Salaspils
126.Vladimirovs RihardsV1Salaspils
127.Vladimirovs RobertsV1Salaspils
128.  Volbets JānisV2Salaspils sporta skola
Salaspils
129.Zamurs KlāvsV1KARATE SKOLA
Salaspils

Nūjošana 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dīce Ruta10-SNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
2.  Dīcis Uldis10-VNUJ-50Gausā jūdze
Klapkalnciems
3.  Puriņa Aija10-SNUJŠaubu nav
Cēsis

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa Elīza5-SNUJ-50Bērziņu ģimene
Salaspils
2.Bērziņš Ģirts5-VNUJ-50Bērziņu ģimene
Salaspils
3.Bukovska Ilze5-SNUJRīga
4.  De-Kopē Brigita5-SNUJ-50Carnikava
5.Konakova Svetlana5-SNUJKARATE SKOLA
Salaspils
6.Liepiņa Lana5-SNUJKarate Skola
Salaspils
7.Prošina Žanna5-SNUJ-50KARATE SKOLA
Salaspils
8.  Sitņikova Dzintra5-SNUJ-50Nūjo priekam
Rīga
9.Terehova Viktorija5-SNUJKARATE SKOLA
Salaspils
10.Terehovs Dmitrijs5-VNUJ-50KARATE SKOLA
Salaspils
11.  Vīlips Māris5-VNUJ-50Salaspils

Kopā pieteikušies: 259



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Izskrien Ogri 2021