Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2021" | Saraksts

21km skrējiens

SM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa ElīzaVSK Noskrien
Rīga
2.  Jermakova-Odegova VeronikaRīga

VM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Babkins MārtiņšSk Bulta/ Baltais
Rīga
2.  Čudars JēkabsSalaspils sporta skola
Salaspils
3.  Hermanis KristapsRiga
4.  Kristapsons DēvidsASK Patria
Salaspils
5.  Ozols MārisRīga
6.  Ustalovs RomānsVentspils

SM30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Grabe IevaPūcis & Co
Rīga
2.  Kuzmane LaineValmiera
3.  Putniņa LīgaPP
Ogre
4.  Roze SanitaRīga
5.Zālīte DanaSalaspils

VM30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Beļinskis MārtiņšBaldone
2.  Berezņevs VitālijsKARATE SKOLA
Salaspils
3.  Brākmanis NaurisRIga
4.  Butāns JānisSalaspils
5.  Dambergs IngarsTeam Dambergi/Sigulda/VSK Noskrien
Sigulda
6.Denisenko DenissSanctimony
Rīga
7.Gabrans ErnestsWunder
Salaspils
8.  Griķis JānisSK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
9.  Jarockis AleksisRīga
10.Kārkliņš JevgenijsRiga
11.  Lapsa KristapsZvēri
Salaspils
12.  Limanāns DainisRIEKSTI
Biksti
13.  Nazarovs JurijsDaugavpils
14.  Prikulis AntonsŽolneroviča SK
Rīga
15.  Prikulis DenisŽolneroviča SK
Sigulda
16.  Rijnieks ReinisRīga
17.  Ruskulis AndisRīga
18.  Trokša PēterisKPOES
Salaspils
19.  Vaļulis AivisDaugavpils runners
Daugavpils
20.  Vertuls IvarsRīga
21.  Vovers IntsPūcis & Co
Rīga

SM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birģele MudīteKarate Skola
SALASPILS
2.Caune IvetaIkšķile
3.  Gruberte ZaneRīga
4.  Stolniece-Permaņicka DiānaSalaspils

VM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Azarevičs AleksandrsLSC
Riga
2.  Bodnieks DairisOgre
3.  Briģis AldisJelgava
4.  Budilovics Salihs-AleksandrsMARATONAKLUBS Ventspils
Ventspils
5.  Circāns JānisViļaka
6.  Čuhalovs DmitrijsTottenham Hotspur FC
Rīga
7.  Dāvidnieks ArtisEMU Mālpils sporta klubs
Valmiera
8.  Demeško AndrejsRīga
9.  Dundurs AgrisMaratona klubs
Rīga
10.  Hermanis AgrisStopiņi
11.Jakovlevs AndrejsRiga
12.  Kaimiņš KristapsSportland
Ogres novads
13.  Kuliks ViktorsSALASPILS
14.Laucis VitautsRīga
15.  Liepiņš VilnisMaratona klubs
Carnikava
16.  Lukačovs HelmutsSILVA
Tukums
17.  Petrovskis HenrihsVSK Noskrien
Salaspils
18.  Popēns OskarsRīga
19.  Runčs JānisPieci kaķi
Salaspils
20.  Štolcs MareksRiga
21.  Vilks JurijsWHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
22.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems
23.  Zālītis GuntisKadiķi
Rīga

10km skrējiens

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Arikāne AlīnaRīga
2.  Belavina MilanaKARATE SKOLA
Salaspils
3.  Dosberga AgateSalaspils
4.  Else AsnateMazsalaca
5.Filipova ValerijaSalaspils
6.Konakova EmilijaKARATE SKOLA
Salaspils
7.  Krilova AliseJaunjelgava
8.  Ķikuste LoretaSalaspils sporta skola
Salaspils
9.  Liepiņa Enija-MartaKARATE SKOLA
SALASPILS novads
10.  Liepiņa SintijaKARATE SKOLA
Salaspils
11.Nahodkina ValērijaKARATE SKOLA
Salaspils

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bazarovs KabirsKaratē skola
Salaspils
2.Circāns TrevissKARATE SKOLA
SALASPILS
3.  Dosbergs GustavsSalaspils
4.Dvoskins AndrejsDžosui karate
Riga
5.Engaličevs MaratsKaratē skola
Salaspils
6.  Gailis Ričards-RūdolfsKARATE SKOLA
Salaspils
7.Kivlenieks Ralfskarate skola
Salaspils
8.Liepiņš LeoSalaspils
9.  Mežiels Krišs-JānisRīga
10.  Neuss-Lucs TomassFolkmaņi
Jelgava
11.  Nunes FlavioMatisons Runner's Club
Gulbene
12.  Ņitočkins NikolajsMOREX.LV
Rīga
13.  Vīksna AigarsRīga
14.  Zāģeris OskarsRīga

S30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anševica LauraRīga
2.  Balode LīgaSalaspils
3.  Berezņeva TatjanaKaratē skola
Salaspils
4.Bule-Mitka ZaneRiga
5.  Fisenkova AlīnaAVIA/Lacerta Running Team
Rīga
6.  Gaile SandraOGRE
Ogres novads
7.Hakova ValdaKarate Skola
Ogre
8.  Kaspere ZaneBauska
9.  Ķuda MaijaRīga
10.Tutina AnnaSalaspils

V30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abalenkovs DmitrijsJūrmala
2.  Arseņikovs Jānismetroons.org
Rīga
3.  Brālis RenārsRBFITNESS4U.COM
Riga
4.Circāns MārtiņšSalaspils
5.  Čistovs SergejsRiga
6.Dūcis MiksSalaspils
7.  Krastiņš JānisZibenzellis
Ogre
8.  Kurovs JevgēņijsRISEBA
Rīga
9.Lankovskis OskarsKarate Skola
Salaspils
10.Levdanovs LeonidsMOREX.LV
Riga
11.Liepiņš ArmandsKarate Skola
Salaspils
12.Losāns AndrisSalaspils
13.  Maslobojevs SergejsĶengaraga SK
Rīga
14.  Pēdājs MārtiņšSalaspils
Salaspils
15.  Pētersons MairisAlūksne
16.  Punculis MārisMOREX.LV
Ludza
17.  Roze ĒriksBārdas pavēlnieks
Latvija
18.  Sivajevs AndrejsSalaspils
19.  Slesarenoks ViktorsJurmala
20.  Strogonovs Dmitrijsinpace.run
Riga
21.  Stupins-Jēgers AndrejsRīga
22.  Svēte KasparsKuldīga
23.  Šits ArtūrsRun With Anita
Ādaži
24.  Vecgailis DmitrijsRīga
25.  Veips JānisJēkabpils
26.Vēzis IngusRīga
27.  Zinovskis VladislavsMOREX.LV
Rīga

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne DanaRiteņvasara
Rīga
2.Asne IvetaMaratona Klubs
Rīga
3.  Biezbarde LieniteTalsi
4.  Sermolīte IlzeJelgava
5.  Tolokonceva ElīnaVSK Noskrien
Salaspils
6.  Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Saldus
7.  Volkova KristīneRiga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bogustovs ĒvaldsFree Run
Rīga/Ogre/Piltene
2.  Dosbergs DainisSalaspils
3.  Karasenko DmitrijsSalaspils
4.Konakovs AndrejsKARATE SKOLA
Salaspils
5.  Kristapsons GundarsASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
6.  Krūze GatisMARATONA KLUBS 2009
Rīga
7.  Lange GatisIdeal Install/Riteņvasara
Rīga
8.Mednis ZigmundsSalaspils
9.Mitka KasparsRiga
10.  Peļņiks GunārsSalaspils
11.  Samcovs AgrisĶengaraga SK
Riga
12.  Sperga MārisSalaspils
13.  Šabāns KasparsSK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
14.  Zemturis IvoJuno Runners
Rīga
15.  Žunda VjačeslavsPiramīda triathlon club.
Riga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bistrova Initaogre LSC
Ogres novads
2.  Lemese MonikaLSC/tripower.lv 
Riga
3.  Lūse InāraCarnikavas Sporta centrs
Carnikava
4.  Siliņa KristinaSalaspils
5.  Žukovska MaritaVSK Noskrien
Ogre

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bušmanis AskoldsSalaspils
Salaspils
2.  Čerņadjevs JurisRopažu nov.
3.  Gorba DenissLSC/tripower.lv
Riga
4.  Karulis UldisGrobiņa
5.  Šaķis ArvilsMARATONA KLUBS/Moller Auto Ventspils
Ventspils
6.  Ščetiņins JurijsDinamo Rīga
Salaspils
7.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava
8.  Vanags PēterisĶekava
9.  Vaseņins ValerijsGarkalnes nov.
10.  Žunda MārisBoksa Klubs Saldus
Saldus

5km skrējiens

S1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anspaka ElizabeteSalaspils
2.  Bainora AgateSalaspils sporta skola
Salaspils
3.Budjko NelliRīga
4.  Goša AnnaMaratona klubs
Tārgale
5.  Griķe AmandaSK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
6.Hermane KateStopiņi
7.  Kļaviņa EstereSalaspils sporta skola
Salaspils
8.Lieģe KatalinaKarate skola
Salaspils
9.  Ligere ElīzaSalaspils Sporta skola
Salaspils
10.  Ligere LuīzeSalaspils Sporta skola
Salaspils
11.  Pilāte SofijaSalaspils sporta skola
Salaspils
12.Salnāja AneteSalaspils sporta skola
Salaspils
13.  Sīle-Seile KeitaSalaspils
Salaspils
14.Spēka ElzaSalaspils Sporta skola
Salaspils
15.  Toča Alise-EvelīnaKarate Skola
SALASPILS
16.Vališevska PaulīnaSalaspils

V1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anspaks ĒriksSalaspils sporta skola
Salaspils
2.Bartušauskis RalfsSalaspils sporta skola
Salaspils
3.  Bazarovs MirlansKaratē skola
Salaspils
4.Bērziņš GerhardsSalaspils Sporta skola
Salaspils
5.Brants PaulsSalaspils sporta skola
Salaspils
6.  Brokāns Ralfs-JānisSalaspils
7.Budjko MaratsRīga
8.  Circāns EvertsKARATE SKOLA
SALASPILS
9.Dosbergs JēkabsSalaspils
10.  Fedotovs ArtemijsRīga
11.Funtikovs MaksimsKARATE SKOLA
Salaspils
12.Galejs GabrielsKaratē skola
Salaspils
13.Gavrilovs ArtursKARATE SKOLA Salaspils
Salaspils
14.  Gribs DanielsSalaspils sporta skola
Salaspils
15.  Gribs RičardsSalaspils Sporta Skola
Salaspils
16.Hakovs RenatsKarate Skola
Ogre
17.Kalnītis MihaelsSalaspils
18.Kiseļevs MarkussKarate skola
Salaspils
19.  Kokins RičardsSalaspils sporta skola
Salaspils
20.  Krūklis RičardsKarate skola
Salaspils
21.  Krūklis RobertsKarate skola
Salaspils
22.Kukes TimursRīga
23.  Ķikusts LūkassSalaspils sporta skola
Salaspils
24.Lankovskis ReinisKARATE SKOLA
Salaspils
25.Liepiņš EdvardsKARATE SKOLA
Salaspils
26.  Liepiņš EmīlsKarate Skola
Salaspils
27.Liepiņš JēkabsKarate Skola
Salaspils
28.  Ligeris KristiānsSalaspils Sporta skola
Salaspils
29.Lipka AleksandrsKarate Skola
Salaspils
30.Makovejevs KirilsSalaspils
31.Markins MaksimsA.markins@gmail.com
Salaspils
32.  Matusevičs TomassDinamo
Rīga
33.  Mironovs AleksejsKarate Skola
Salaspils
34.Nahodkins DominiksKARATE SKOLA
Salaspils
35.Naskidašvili MaksimiliansKARATE SKOLA
Salaspils
36.  Ozoliņš GustavsSalaspils
37.Pomerancis RenātsBauska
38.  Popko TomassOgre Juniors
Ogre
39.Purviņš Edvarts-ErnestsSalaspils
40.  Rilss FilipsSalaspils sporta skola
Salaspils
41.Riža JānisVVĢ
Valmiera
42.  Rozenfelds RenārsSalaspils sporta skola
Salaspils
43.  Samcovs ElmārsĶengaraga SK
Rīga
44.Sarana ArtjomsKarate Skola
Salaspils
45.Shkuratau AlekseiSalaspils
46.Solovjovs Miroslavssalaspils
47.Spēks ErnestsSalaspils Sporta skola
Salaspils
48.  Sperga MarkussSalaspils sporta skola
Salaspils
49.  Sperga TomassSalaspils Sporta skola
Salaspils
50.Šeļagovs RobertsSalaspils
51.Tabakhs FaressKARATE SKOLA
Salaspils
52.  Vidzis JustsSalaspils
53.Vladimirovs RihardsSalaspils
54.Vladimirovs RobertsSalaspils
55.Zamurs KlāvsKARATE SKOLA
Salaspils
56.Zaricnijs DaniilReal
Salaspils

S2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Drozdova IlzeSK BULTA/BALTAIS
Rīga
2.  Elksne KitijaJēkabpils
3.G EvijaRīga
4.  Gaujēna GundegaRīga
5.  Goša SabīneMaratona klubs
Rīga
6.Liepiņa SamantaKARATE SKOLA
Salaspils
7.  Petrovska EvijaVSK Noskrien
Salaspils
8.Sviklāne LindaKARATE SKOLA
Salaspils
9.  Špundzāne MartaJūrmalas Sporta skola
Jūrmala

V2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Feteris AigarsSalaspils sporta skola / SK ''TĒRAUDS
Salaspils
2.Freimanis KasparsRīga
3.  Mežiels JānisSportland
Koknese
4.Morohins DmitrijsMOREX.LV
Rīga
5.  Purviņš AnatolijsSalaspils
6.  Saldons AndrisMatisons runner's club
Jūrmala
7.Šaicāns KristersKarate skola
Salaspils
8.  Tīss Tomass-ReinisJelgava
9.  Volbets JānisSalaspils sporta skola
Salaspils

S3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraBody factory
Salaspils
2.  Bražinska RenāteSalaspils Siltums
Salaspils
3.Circāne OļesjaSalaspils
4.  Danusēviča LīgaJūrmala
5.  Danusēviča LīgaJūrmala
6.  Griķe AliseSK BULTA/Daugavpils Runners
Daugavpils
7.Guzarika IrinaKarate skola
Salaspils
8.  Krauze LieneSPORTLAT
Rīga/Carnikava
9.  Krupina NatālijaPreiļu BJSS
Preiļi
10.Lebedeva IrinaRiga
11.Ligere BaibaSalaspils
12.Neverova MarijaRīga
13.Promberga IneseRīga
14.  Rupeika OlgaSalaspils
15.Salnāja LauraRīga
16.Sprukta ZaneKSMR Fitness
Ķekava

V3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Asns RaivisMaratona Klubs
Rīga
2.  Bočkovs DenissMežezeri Sporto
Salaspils
3.  Ligeris EdgarsSalaspils
4.Litevskis RobertsRīga
5.Markins ArsenijsKarate skola
Salaspils
6.Mitenieks IvarsSalaspils
7.Puriņš MārisŠaubu nav
Cēsis
8.  Saulītis MikusInčukalns
9.  Vališevskis AleksandrsRīga
10.Vladimirovs NikolajsSalaspils

S4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāne DagnijaRīga
2.  Auzāne-Arnicāne JeļenaPaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
3.  Bondere TatjanaDaugavpils
4.  Burajeva JelenaSalaspils
5.Elksne IngaJēkabpils
6.  Krastiņa RenāteĀdaži, Baltezers
7.Kravale JolantaValmiera
8.Krūmiņa MarutaSalaspils
9.  Tauriņa AgneseRiga

V4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gailis JānisOgresgals
2.  Gavrilov SergeySalaspils Boksa Skola
Salaspils
3.  Gošs AinoMaratona klubs / Velkonis
Tārgale
4.  Ivzāns RobertsOGRE
Ogres novads
5.Lipka JurijsKarate Skola
Salaspils
6.  Mežiels JānisOgre
7.Ozolins JurisIndividuali
Salaspils
8.Prošins MihailsKARATE SKOLA
Salaspils

Nūjošana 10km

10-SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kalugina InaRīga
2.  Puriņa AijaŠaubu nav
Cēsis

10-SNUJ-50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems

10-VNUJ-50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dīcis UldisGausā jūdze
Klapkalnciems

Nūjošana 5km

5-SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bukovska IlzeRīga
2.Konakova SvetlanaKARATE SKOLA
Salaspils
3.Liepiņa LanaKarate Skola
Salaspils
4.Terehova ViktorijaKARATE SKOLA
Salaspils

5-SNUJ-50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa ElīzaBērziņu ģimene
Salaspils
2.  De-Kopē BrigitaCarnikava
3.Prošina ŽannaKARATE SKOLA
Salaspils
4.Sīle-Seile IvetaSalaspils
Salaspils
5.  Sitņikova DzintraNūjo priekam
Rīga

5-VNUJ-50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņš ĢirtsBērziņu ģimene
Salaspils
2.Terehovs DmitrijsKARATE SKOLA
Salaspils
3.  Vīlips MārisSalaspils

Kopā pieteikušies: 309



Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas