Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rozentāla skriešanas svētki 2022 | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Anaņičs Maikls-Niks10V18Tukums
2.  Biezbarde Lienite10S40SK Karlīna
Talsi
3.  Kaltniece Ieva10SKuldīga
4.Kopmanis Jānis10V50LSC
Rīga
5.Korejevs Aleksis10VKuldīga
6.Lukosiene Dalia10S40Lukas
Siauliu raj.
7.Vanagas Simonas10VŠiauliai
8.Vītols Mārtiņš10VCIFERBLATS
Grobiņa

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5S40Maratona klubs
TALSI
2.  Āboliņš Guntars5V50Maratona klubs
TALSI
3.  Āboliņš Markuss5VMaratona klubs
TALSI
4.Āboliņš Mārtiņš5VMaratona klubs
TALSI
5.Arāja Inga5S40Liepāja
6.Butāne Dženeta5S50Saldus
7.  Ilgauds Dainis5VSaldus
8.Jākobsone Jolanta5SSaldus
9.Kronbergs Aivars5V50Tukums
10.  Lapiņš Ivars5V40SPORTLAT
Liepāja
11.Lasmane Inta5STukuma nov. Slampe
12.Liepa Jānis5VSaldus
13.Ozols Andris5VKalni
Saldus
14.Sproģis Arvis5V18Brocēni
15.Sproģis Jānis5V18Brocēni
16.Tutins Lauris5VLiepāja
17.  Vancāne Gundega5SSK Tērauds
Rīga
18.  Veisberga Vineta5S50Saldus boksa klubs
Saldus
19.  Vicinska Liesma5S50Brocēnu cilpotājas
Brocēni
20.  Vicinska Rūta-Alma5SBrocēnu cilpotājas
Brocēni

2km Tautas skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Akerfelde LindaSTSaldus
2.Anaņiča ElzaST14Tukums
3.  Djačoka AlīnaSTRīga
4.Eihvalds EdgarsVT40Ezere
Saldus
5.Gaile SabīneSTSaldus
6.Kaltnieks Niks-LeoVTKuldīga
7.Peholte InitaSTSaldus
8.Tutins KristersVT14Liepāja
9.  Upenieks GundarsVT50SPORTLAT
Rīga
10.Zeidelis MarkussVT14Saldus

1000m bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB11Maratona klubs
TALSI
2.Čampers AnrijsVB11Saldus
3.Kaltniece PaulaSB11Kuldīga
4.Neilands GustavsVB11Saldus
5.Peka MarksVB11Brocēni
6.Stepiņa EvelīnaSB11Saldus novads
7.  Štīgners Martins-LukassVB11Saldus sporta skola
Saldus
8.Zeidele EnijaSB11Saldus
9.Žukovskis AtisVB11Zirņi

400m Bērnu skrējiens, BEZ laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB9Maratona klubs
TALSI
2.Akerfelds TomassVB9Saldus
3.Anaņiča AliseSB7Tukums
4.Anaņičs HugoVB7Tukums
5.Arhipova DžūlijaSB9Lutriņi
6.Borbale LaimaSB7Saldus nov.
7.Cvetkova Annija-KeitaSB7Saldus
8.Čampere AivitaSB7Saldus
9.Dreimanis RonaldsVB7Saldus
10.Groskopa LīvaSB7Saldus
11.Kalnacs NilsVB7Saldus novads
12.Kārkliņa MegijaSB7Saldus
13.Kauliņa ŠarloteSB7Saldus
14.Kauliņš Rodrigo-ArvisVB7Saldus
15.  Krasovska AnnijaSB7Tukums
16.Mihailova EmīlijaSB7Saldus
17.Neilande SofijaSB7Saldus
18.Ņegoda DārtaSB7Brocēni
19.Oficiere AgneseSB7Saldus
20.Oficiere LieneSB7Saldus
21.Prauliņš MārcisVB7SALDUS
22.Sergejevs JēkabsVB9Brocēni
23.Štīgnere Lota-AnabellaSB7Saldus
24.  Vilmane PatrīcijaSB7Saldus
25.Žukovska EvaSB7Zirņi

Kopā pieteikušies: 72



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022