Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rozentāla skriešanas svētki 2022 | Saraksts

10km skrējiens

10S18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Demeško AlīnaSporta skola Arkādija
Rīga
2.Zvirbule LieneDžudo klubs Saldus
Saldus

10V18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņičs Maikls-NiksTukums
2.  Augustāns DāvisSaldus Sporta Skola
Saldus
3.Jēkabsons BrunoDžudo klubs Saldus
Saldus
4.  Jēkabsons JēkabsDžudo klubs Saldus
Saldus
5.  Kaļmuks KristapsLEEVON
Saldus
6.  Kaminskis SandrisDžudo klubs Saldus
Saldus
7.  Kudlis KristersSkriesanas skila
Rīga
8.  Kurpenieks NikijsLEEVON
Saldus
9.  Margevičs Krišs-MagnussDžudo klubs Saldus
Saldus
10.Martiņš JakabsonsDžudo klubs Saldus
Saldus
11.  Rieksts JānisDžudo klubs Saldus
Saldus
12.Stepiņš ValtersDžudo klubs Saldus
Saldus
13.  Zolmanis RičardsDžudo klubs Saldus
Saldus

10S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne LindaLiepāja
2.  Grosberga SandraSK "Tērauds"
Rīga
3.  Juhno BaibaMaratona klubs
Liepāja
4.Kalashnikova VeronikaUkraina/TIKSC
Ukraina/Saldus
5.  Kaltniece IevaKuldīga
6.Kārkliņa SimonaLiesma
Saldus
7.  Kaspere ZaneFOLKMAŅI
Bauska
8.  Mauerzaka AneteLiepāja
9.  Ošiņa AustraSkriešanas skola/Arkādija
Rīga
10.  Smirnova AigaPūre
11.  Vīmane SantaBaldone
12.Višķere SantaSK "Tērauds"
Rīga

10V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Apsēns DāvisSaldus
2.Bāča JānisPĀĶU FLEXĒTAVA
Saldus
3.  Bružuks VairisSalaspils nov.
4.  Čerkovskis TimursRekuņenko OCR
Jelgava
5.  Čistovs SergejsRiga
6.  Hartmanis TomsVeloSaldus
Saldus
7.  Jankavs PaulsLiepāja
8.  Jēkabsons EdgarsREMTE
9.  Jēkabsons GuntisSkrunda
10.Jirgensons RaitisMatisons Runner's Club
Cēsis
11.Kaminskis TomsDžudo klubs Saldus
Saldus
12.Kažemaks KristapsSaldus
13.Korejevs AleksisKuldīga
14.  Križinauskas JustinasLukas
Šiauliai
15.Kuznetsov VitaliiUkraina/TIKSC
Ukraina/Saldus
16.  Kuža MārtiņšVeselības grupa
Druva
17.  Markavs AndrisSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
18.Mažrims MārisSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
19.  Mūrnieks JānisSK Tērauds
Lielvārde
20.  Ozoliņš ArnisSK TĒRAUDS
Valka
21.Pavelko AndriiUkraina/TIKSC
Ukraina/Saldus
22.Stromčinskis ĢirtsNav
Saldus
23.  Sūna KristapsSk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
24.  Šenbergs ArvīdsMatisons Runner’s Club
Piltene
25.  Šumskis EdgarsSK Tērauds
Rīga
26.  Tauberis JānisSaldus
27.  Upenieks EdījsDžudo klubs Saldus
Saldus
28.  Vaģelis KristapsSALDUS AV
SALDUS
29.Vanagas SimonasŠiauliai
30.  Vancāns IvoTeam JV
Rīga
31.Vītols MārtiņšCIFERBLATS
Grobiņa
32.  Zvirs LaurisLiepāja

10S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Biezbarde LieniteSK Karlīna
Talsi
2.Demeško JekaterinaRīga
3.Lukosiene DaliaLukas
Siauliu raj.
4.  Ozolina IneseSaldus

10V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele Mārisabele.runners
Rīga
2.Baumanis GatisDžudo klubs Saldus
Saldus
3.  Ernsons DzintarsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
4.  Kukjans IgorsJUNIKO
Rīga
5.  Ozoliņš JānisDžudo klubs Saldus
Saldus
6.  Terliņš OskarsVentspils
7.  Vīmanis AinārsBaldone
8.  Zolmanis DainarsDžudo klubs Saldus
Saldus

10S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Grundmane LilijaMaratona klubs
Kuldīga
2.Šamanis ArtursSaldus mikstie
Ķina

10V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums IlgonisMaratona klubs
Ventspils
2.Buls AivarsSaldus
3.  Gošs AinoMaratona klubs
Tārgale
4.Kopmanis JānisLSC
Rīga
5.  Šabāns KasparsSK Katrīna
Kuldīga
6.Zadovskis JānisSaldus
Saldus

5km skrējiens

5S18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ernsone RobertaCSK KURZEMNIEKS
Saldus
2.  Goša AnnaMaratona klubs
Ventspils
3.  Moļņika IevaSK Tērauds
Rīga
4.Paidere AneteRīga

5V18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums RalfsMaratona klubs
Ventspils
2.  Dombrovskis OtoDžudo klubs Saldus
Saldus
3.  Jakševics AlensSaldus ActionSport
Saldus
4.Kopics LeoSALDUS AV
Saldus
5.Kukes TimursTriatlona Akadēmija
Rīga
6.Mēteris GvidoIndviduāli
Saldus
7.Paiders RenārsRīga
8.Petruks EdvardsSaldus Sporta skola Hokejs
Saldus
9.Petruks GustavsVK Saldus
Saldus
10.  Pūce MarkussSaldus ActionSport
Saldus
11.Sproģis ArvisBrocēni
12.Sproģis JānisBrocēni

5S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birkenberga SigneLiesma
sadus
2.Briede LauraSaldus sporta skola
Saldus
3.  Domņina AnastasijaSk Terauds
Rīga
4.Drozdova IlzeRīga
5.  Ernsone AgneseCSK KURZEMNIEKS
Saldus
6.Greļevska BrigitaDaugavpils
7.Jākobsone JolantaSaldus
8.  Jākobsone LīgaRīga
9.  Ķetlere KatrīnaSaldus AV/VK
Saldus
10.Ķuze ElzaOK Alnis/JNSC
Saldus
11.Lasmane IntaTukuma nov. Slampe
12.Liepiņa LauraLatvia Lacrosse
Saldus
13.Mažrima AgijaSaldus
14.Miksone AgneseKuldīga
15.  Oliņa ZaneRīga
16.  Rjabova MaijaTIKSC/VK Saldus
Saldus
17.Vaģele LīgaSaldus AV/VK
Saldus
18.  Vancāne GundegaSK Tērauds
Rīga
19.  Vicinska Rūta-AlmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni
20.Zeiļuka IevaLatvia Lacrosse
Saldus

5V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMaratona klubs
TALSI
2.Āboliņš MārtiņšMaratona klubs
TALSI
3.  Arājs MatīsSaldus ActionSport
Saldus
4.  Babkins MārtiņšSK BULTA
Rīga
5.  Briedis KasparsSaldus Boksa klubs
Saldus
6.  Bruševics JānisValle
7.  Cakuls JānisSaldus ActionSport
Saldus
8.  Grušs RūdolfsVelo Saldus
Saldus
9.  Ilgauds DainisSaldus
10.Indēvics RaivisVelo Saldus
Saldus
11.  Jēkabsons KristersRīga
12.  Joja ĢirtsSaldus ActionSport
Saldus
13.Krastiņš GintsVelo Saldus
Saldus
14.Liepa JānisSaldus
15.Lokmanis ArtursLiepāja
16.Mauerzaks RihardsLiepāja
17.  Miksons GirtsKuldīga
18.Nīkrencis KristapsSaldus action sports
Saldus
19.Olins ModrisRETRO JAWA
BROCENI
20.Olmanis EdgarsTIKSC
Saldus
21.Ozols AndrisKalni
Saldus
22.Rutkis MārtiņšSaldus Boksa klubs
Saldus
23.  Seņins ArtjomsFOLKMAŅI
Jelgava
24.Tannenbergs ReinisSaldus
25.Tutins LaurisLiepāja
26.Vītoliņš BrunoSALDUS AV
Saldus
27.  Zērnis EmīlsSaldus OK
Saldus

5S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaMaratona klubs
TALSI
2.Arāja IngaLiepāja
3.  Čakstiņa GuntaRīga
4.Graudiņa AidaEZERE
5.Kestere SanitaSaldus
6.  Krūmkalna GunitaSaldus
7.Paidere DiānaRīga
8.Peholte VinetaVK Saldus
Saldus
9.Zakarevska LigitaRīga

5V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Čunka ValdisMežpils / RAT
Rīga
2.  Demeško AndrejsRīga
3.  Juhno SergejsBorn2win
Liepāja
4.Paiders JānisRīga
5.Zīrups RaivisSaldus pašvaldība
Saldus

5S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Butāne DženetaSaldus
2.Šamanis ArtursSaldus mikstie
Ķina
3.  Šarkovska AgitaSaldus
4.  Šteinberga IevaKatrīna
Saldus
5.  Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Saldus
6.  Vicinska LiesmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni
7.Zavicka VitaSDK LIELUPE
Jelgava

5V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš GuntarsMaratona klubs
TALSI
2.Kičatovs IgorsBaloži
3.Kopics GintsSALDUS AV
Saldus
4.Kronbergs AivarsTukums
5.  Mežulis AnsisJūrmala
6.  Naglis AinārsRīga
7.  Roga MadarsSaldus sporta skola
Saldus

2km Tautas skrējiens

VB7

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Dombrovska DoraDžudo klubs Saldus
Saldus

ST14

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Albīne KarīnaSaldus sporta skola
Saldus
2.  Albīne KristiānaSaldus sporta skola
Saldus
3.Anaņiča ElzaTukums
4.  Baumane LoretaDžudo klubs Saldus
Saldus
5.Bullo ŠarloteVirāža-Z
Saldus
6.Būmeistere ŠarloteTIKSC
Saldus
7.  Gredzena ŠarloteVellapeda
Burtnieku pag.
8.  Jēkabsone NeringaVirāža-Z
Saldus
9.  Kudle KristiānaSkriesanas skola
Rīga
10.Ošeniece PaulaSaldus
11.Purviņa RūtaSalaspils
12.  Rupeika RēzijaJūrmala
13.  Sļesarenoka AngelīnaSkriešanas Skola
Rīga
14.  Zalkovska RēzijaSaldus Sporta skola
Saldus

VT14

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Botsmanis RalfsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
2.  Čunka ĢirtsRAT
Rīga
3.Dombrovskis HugoDžudo klubs Saldus
Saldus
4.  Jēkabsons SamuelsDžudo klubs Saldus
Saldus
5.  Kaļmuks RomānsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
6.Miezītis SebastiansSaldus
7.Miksons MarksKuldīga
8.  Oliņš DāvisDžudo klubs Saldus
Saldus
9.  Ostašovs AndrisSaldus
10.Purviņš Edvarts-ErnestsSalaspils
11.  Stolbovs Ralfskmsbp.lv
Jurmala
12.Trēde ErnestsSaldus
13.Tutins KristersLiepāja
14.Zadovskis RenārsSaldus
Saldus
15.Zeidelis MarkussSaldus
16.Zīrups Jānis-JustsSaldus Sporta skola
Saldus
17.  Žideņš RūdolfsDobele

ST18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Golinska EļinaLiepāja
2.  Šķirus RūtaFolkmaņi
Jelgava

VT18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brikmanis Kristers-ErnestsSaldus Sporta skola
Saldus
2.Celms RaimondsDžudo klubs Saldus
Saldus
3.Ektermanis EdijsVirāža-Z
Saldus
4.Gočs MatīssDžudo klubs Saldus
Saldus
5.  Grušs JēkabsVelo Saldus
Saldus
6.Jeļņikovs RobertsDžudo klubs Saldus
Saldus
7.  Jemeļjanovs Jurijs-MakarsSaldus ActionSport
Saldus
8.Strautmanis KlāvsSaldus sporta skola
Saldus
9.  Štegmanis JānisSaldus ActionSport
Saldus
10.Voitjuļs KristapsSaldus BJC
Saldus

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Akerfelde LindaSaldus
2.Aukseliene IlzeŠauļi
3.Brazdovska BaibaSaldus
4.Bumbiere MarikaSaldus sporta skola
Saldus
5.  Dinka MartaDžudo klubs Saldus
Saldus
6.Frolova AnnaSaldus Sporta Skola
Saldus
7.Gaile SabīneSaldus
8.  Ipoļitova ElīzaSaldus Sporta skola
Saldus
9.Īviņa Emīlija-HermīneSaldus
10.  Lavrentjeva AlīnaRīga
11.Lazdupe GuntraLiepāja
12.Markava PaulaSaldus nov.
13.  Ņikiforova PaulaSaldus SS
Saldus
14.Peholte InitaSaldus
15.  Pole SāraSaldus sporta skola
Saldus
16.Rozenberga KristaTIKS centrs
Saldus
17.Samanta TurkaSaldus
18.  Štencele KristiānaSaldus ActionSport
Saldus
19.Valantīna DženetaSaldus
20.Vasiļevska AliseSaldus tenisa klubs
Saldus
21.Vildnere Evelīna-DžiliānaSaldus

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aukselis VytautasBMK Vejas
Pakruojis
2.  Eglītis EmīlsSaldus ActionSport
Saldus
3.  Fjodorovs KristersCSK KURZEMNIEKS
Saldus
4.  Jēkabsons EdgarsREMTE
5.Kaltnieks Niks-LeoKuldīga
6.  Lazdups GustavsLiepāja
7.  Lazdups RalfsLiepāja
8.  Margevičs TomsSaldus
9.Niks AivarsSaldus BJC
Saldus
10.Osipovičs AleksisNigrande
Nigrande
11.Puķins DāvidsVirāža-Z
Saldus
12.  Purviņš AnatolijsSalaspils
13.  Štēve ArtūrsSaldus ActionSport
Saldus
14.  Truslis Haralds-RodrigoSaldus
15.  Uļskis DeividsSaldus sporta skola
Brocēni
16.Upīte NiksSaldus
17.Vārna MārtiņšFOLKMAŅI
Talsi
18.  Vīksne GustavsPiramida Trathlon club
Rīga

ST40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Goša IlzeMaratona klubs
Tārgale
2.  Gromova IneseDžudo klubs Saldus
Saldus
3.Ozola LauraDžudo klubs Saldus
Saldus
4.Šulce DaceBurtnieku pag.

VT40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Dombrovskis UģisDžudo klubs Saldus
Saldus
2.Eihvalds EdgarsEzere
Saldus
3.  Fišers ĢirtsMRC / FOLKMAŅI
Dobele
4.Lieldaudzietis GatisPašvaldības policija
Saldus

ST50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Krone LūcijaRīga
2.Sneidere GuntaLiepāja
3.Šamanis ArtursSaldus mikstie
Ķina

VT50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āre Uldisolaine pag.PURINI
2.  Karulis UldisGrobiņa
3.  Stolbovs Gvidokmsbp.lv
Jūrmala
4.Šneiders EdgarsLiepāja

1000m bērnu skrējiens

SB11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Altena LindaSaldus sporta skola
Saldus
2.  Briede Anna-PaulaTIKS centrs
Saldus
3.Budjko NelliRīga
4.Burtniece NatālijaIndviduli
Saldus
5.Danenberga SamantaSaldus
6.Dinka KeisijaDžudo klubs Saldus
Saldus
7.Dmitrijeva AgateSaldus Sporta skola
Saldus
8.Dobkeviča AnceSaldus Tenisa klubs
Saldus
9.  Dukse UndīneSkriešanas skola
Piņķi
10.Gabranova SofiaSaldus
11.  Goļinska AnnaLiepāja
12.  Gromova AleksandraDžudo klubs Saldus
Saldus
13.  Juhno ElizabeteBorn2win
Liepāja
14.Kaltniece PaulaKuldīga
15.  Kazradze KatrīnaDžudo klubs Saldus
Saldus
16.  Meļņikova SendijaSaldus Sporta skola
Saldus
17.Mūrniece MontaSaldus
18.Romanovska SofijaSaldus sporta skola
Saldus
19.Stepiņa EvelīnaSaldus novads
20.  Šteinberga LauraSaldus sporta skola
Saldus
21.Upīte GabrielaSaldus
22.Vilne AnnaValle
23.Zeidele EnijaSaldus

VB11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMaratona klubs
TALSI
2.  Beļajevs EmīlsLiepājas rajona sporta skola
Kazdanga
3.  Bents ErmīnsVB11
Saldus
4.Brunava KristenaSaldus
5.  Bruševics AdriansValle
6.Budjko MaratsRīga
7.  Ceimers TomsSporta skola PELD
Saldus
8.Čampers AnrijsSaldus
9.  Dombrovskis RobertsSaldus
Saldus
10.  Ekmanis ArmandsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
11.  Hartmanis RūdolfsDžudo klubs Saldus
Saldus
12.  Kalnietis MarkussSaldus sporta skola
Saldus
13.Kalniņš Edgars-KristersDžudo klubs Saldus
Saldus
14.  Kinstlers RalfsSaldus sporta skola
Saldus
15.Krauja KevinsBlīdenes pagasts
16.Ligeikis OlafsSaldus sporta skola
Saldus
17.Neilands GustavsSaldus
18.Peka MarksBrocēni
19.  Rainskis RainersCSK KURZEMNIEKS
Saldus
20.Rupeiks ArtūrsJūrmala
21.  Salmiņš RalfsSaldus sporta skola
Saldus
22.  Šķirus SalvisFolkmaņi
Jelgava
23.  Štīgners Martins-LukassSaldus sporta skola
Saldus
24.Upīte Kevins-RobertsSaldus
25.Uskāns KrišjānisSaldus
26.Vilaitis MareksSaldus
27.Zīlīte OlafsSaldus
28.Žukovskis AtisZirņi

400m Bērnu skrējiens, BEZ laika kontroles

SB7

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņiča AliseTukums
2.Beļajeva ElīzaDienvidkurzemes novads
3.Bendrate TelmaBrocēni
4.Bidiņa LizeteSaldus
5.Bidiņa MatildeSaldus
6.Borbale LaimaSaldus nov.
7.Briekmane BeāteSaldus
8.Brunava KeitijaSaldus
9.Bruševica MartaValle
10.Ceimere ZitaSaldus pag. (Druva)
11.Cvetkova Annija-KeitaSaldus
12.Čampere AivitaSaldus
13.Čerkovska DarinaJelgava
14.Daugela AmēlijaTIKSC
Saldus
15.Daugela EimijaTIKSC
Saldus
16.Davidāne MartaSaldus
17.  Dūriņa KarlīnaBROCIS
Saldus
18.Fiņķe KatrīnaJelgava
19.Fiņķe KristiānaJelgava
20.Goča LetīcijaDžudo klubs Saldus
Saldus
21.Grablovska GrētaSaldus
22.Groskopa LīvaSaldus
23.Kampenusa SigneEzere
24.Kapeika OdrijaSaldus Pamatskola
Saldus
25.Kārkliņa MegijaSaldus
26.Kārkliņa MiaSaldus
27.Kauliņa ŠarloteSaldus
28.Kļava EmīlijaBrocēni
29.  Krasovska AnnijaTukums
30.Ķenava EnijaBROCIS
Saldus
31.Līcīte DārtaSaldus sporta skola
Saldus
32.Lielgaidiņa LīvaSaldus
33.Mažrima SanijaSaldus
34.Mihailova EmīlijaSaldus
35.Mikane ElīzaSilmači
Skrunda
36.Mukāne Elija-AnnaSaldus
37.Neilande SofijaSaldus
38.Ņegoda DārtaBrocēni
39.Oficiere AgneseSaldus
40.Oficiere LieneSaldus
41.  Ozola KateDžudo klubs Saldus
Saldus
42.Poļaka EstereSaldus
43.  Purviņa PaulaSalaspils
44.Rieksta SabīneSaldus
45.Ritere Kate-ElizabeteBrocēni
46.Roķe MartaLEEVON
Saldus
47.Rozentāle Emīlija-SantaJaunolaine
48.Rutka PaulaSaldus Boksa klubs
Saldus
49.Sebeža EimijaSilmači
Skrunda
50.Sijāte ElizabeteValmiera
51.  Silakaktiņa MartaLEEVON
Saldus
52.  Stepiņa MatildeDžudo klubs Saldus
Saldus
53.  Strazde Luīze-AmēlijaSaldus ActionSport
Saldus
54.Sulce MelānijaJelgava
55.Štīgnere Lota-AnabellaSaldus
56.  Štrausa EmmaLEEVON
Saldus
57.Šulca MelānijaJelgava
58.Šulce EmīlijaSaldus
59.Taulīna Beāte-AnnaSaldus nov. sporta skola
Saldus
60.Vasiļevska AustraSaldus pamatskola
Saldus
61.  Vilmane PatrīcijaSaldus
62.Vilmane-Meženiece MāraSaldus
63.Vilne KatrīnaValle
64.Zagorska AliseSaldus
65.  Zariņa AneteDžudo klubs Saldus
Saldus
66.Zubaviča AmēlijaSaldus
67.Zvirbule EvaSaldus
68.Žukovska EvaZirņi

VB7

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņičs HugoTukums
2.Anspoks UvisDžudo klubs Saldus
Saldus
3.  Baburins RobertsLEEVON sporta klubs
Saldus
4.Bāča KurtsPĀĶU FLEXĒTAVA
Saldus
5.Balamovskis AlbertsSaldus
6.Balamovskis KārlisSaldus
7.Barančans BrunoSaldus Tenisa klubs
Saldus
8.  Bergs OliversLEEVON
Saldus
9.Bobkovs MarksSaldus tenisa klubs
Saldus
10.Briekmanis RalfsSaldus
11.Cālītis ErnestsSaldus
Saldus
12.Daugels HarijsSaldus pašvaldība
Saldus
13.Djačoks DominiksRiga
14.Dombrovska RičardsSaldus
15.Dreimanis RonaldsSaldus
16.Duksis KurtsSkriešanas skola
Piņķi
17.  Goļinskis DmitrijsLiepāja
18.Graudiņš RūdolfsEZERE
19.Grots JēkabsTIKS centrs
Saldus
20.Gurskis MaksisSaldus novads
21.Jēkabsons TomsTukums
22.Jeļņikovs BrunoDžudo klubs Saldus/ LEEVON
Saldus
23.  Jurenovskis RalfsLEEVON
Saldus
24.Kalnacs NilsSaldus novads
25.Kampenuss MikelisEzere
26.Karlsons Kristofers-AconsSaldus
27.Kauliņš KristersKuldīgas novads Vārme
28.Kauliņš Rodrigo-ArvisLEEVON
Saldus
29.Kirkovalds RodrigoSaldus
30.  Kuskovs MartinsLEEVON
Saldus
31.Ķenavs MiķelisBROCIS
S
32.Līcītis KārlisBK Saldus
Saldus
33.Ligeikis FilipsSaldus
34.Ļaudāms DerilsNīgrande
35.Ļeonovs AdriansSaldus
36.Ļeonovs EvertsSaldus
37.  Mačukāns TomsLEEVON
Saldus
38.Markevics ErnestsSaldus
39.  Markevics RaivisLEEVON
Saldus
40.Mauerzaks RūdolfsLiepāja
41.Mauerzaks ValtersLiepāja
42.  Mazdrēvics RaitisLEEVON
Saldus
43.Mednis NamejsKuldīga
44.  Otto TomsSaldus Sporta skola
Saldus
45.Paiders Everts-JānisRīga
46.Prauliņš MārcisSALDUS
47.Pūce ArnoldsSaldus Boksa klubs
Saldus
48.  Radziņš JēkabsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
49.  Rautenbergs BertsLEEVON
Saldus
50.  Rautenbergs FrancisLEEVON
Saldus
51.Roķis PaulsLEEVON
Saldus
52.Rupeiks RafaēlsJūrmala
53.Rupeiks RaselsJūrmala
54.Rutkis HugoSaldus Boksa klubs
Saldus
55.  Siksna OskarsLEEVON
Saldus
56.  Siliņš ValtersLEEVON
Saldus
57.Sīpols JurģisRīga
58.  Slesarenoks AleksandrsSkriešanas Skola
Rīga
59.  Slūtiņš KristapsDžudo klubs Saldus
Saldus
60.Stepiņš PatriksDžudo klubs Saldus
Saldus
61.Suseklis DāvidsSaldus
62.  Šilbergs MarselsLEEVON
Saldus
63.  Špels RafaelsLEEVON
Saldus
64.  Štēve AlistersSaldus ActionSport
Saldus
65.Štīgners SebastiansSaldus
66.  Šulcs BrunoSaldus
67.Šulcs MiksSaldus
68.  Tanenbergs MatīssLEEVON
Saldus
69.Ūpis OskarsDžudo klubs Saldus
Saldus
70.Upīte DanielsSaldus
71.Vaģelis HenrijsSaldus AV
Saldus
72.  Vēdzele KristapsLEEVON
Saldus
73.Veisbergs EdvardsSaldus
74.  Vēveris ViestursLEEVON
Saldus
75.Vilnis Emīlssaldus
76.Vilnis MārtiņšValle
77.Zabarovskis AlbertsSaldus
78.Zeibergs ArtisSaldus
79.Zīrups Pēteris-AnsisSaldus pamatskola
Saldus
80.  Žulpa PatriksLEEVON
Saldus

SB9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Arhipova DžūlijaLutriņi
2.  Barančane PatrīcijaSaldus Tenisa klubs
Saldus
3.Bendrate TinceBrocēni
4.  Bērziņa KarlīnaSaldus
5.Bobkova EmīlijaSaldus tenisa klubs
Saldus
6.  Bruže LīvaLiepājas sporta spēļu skola
Liepāja
7.Dobkeviča AliseSaldus Tenisa klubs
Saldus
8.Gurska LūcijaSaldus novads
9.Karlsone KerijaSaldus
10.  Klapote SofijaSkriešanas skola / ss"Arkādija"
Riga
11.Klauze GerdaNīgrande
12.Krastiņa EmīlijaSaldus
13.  Mālniece ElzaSaldus Sporta Skola Viegatlētika
LUTRIŅU PAG., SALDUS NOV.
14.Markava LaimaSaldus vieglatlēti
Saldus
15.Siliņa NikolaSaldus
16.Stepānova BeāteSaldus
17.Taulīna Paula-ElizabeteSaldus
18.Tuklere DārtaSaldus sporta skola
Saldus
19.Upīte MelānijaSaldus
20.Vilka AmandaSaldus tenisa klubs
Saldus
21.Vilmane-Meženiece LaimaSaldus
22.Zīle EstereSaldus Sporta Skola
Saldus

VB9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMaratona klubs
TALSI
2.Akerfelds TomassSaldus
3.Banzens RalfsSaldus 2007
Saldus
4.Čerkovskis DamirsJelgava
5.Dmitrijevs EdgarsSaldus sporta skola
Saldus
6.  Ekmanis ValtersCSK KURZEMNIEKS
Saldus
7.  Ernsons EduardsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
8.Fogelis ArnoSaldus pamatskola
Saldus
9.Freibergs RobertsSaldus
10.  Gārnis LinardsDžudo klubs Saldus
Saldus
11.  Hartmanis AlbertsDžudo klubs Saldus
Saldus
12.  Kaļmuks AleksandrsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
13.Kampenuss OliversEzere
14.Kandavnieks GundarsSaldus
15.Klauzis RinaldsNīgrande
16.Kļava RobertsBrocēni
17.  Kļimovičs SebastiānsDžudo klubs Saldus
Saldus
18.  Mikans PaulsSilmači
Skrunda
19.  Otto KasparsSaldus Sporta skola
Saldus
20.Ozoliņš RinaldsSaldus
21.Ozols Eduards-AtisDžudo klubs Saldus
Saldus
22.  Romaņuks PatriksDžudo klubs Saldus
Saldus
23.Sergejevs JēkabsBrocēni
24.Šabāns Marks-SebastiansSK Katrīna
Kuldīga
25.  Šestakovs ŠēronsSaldus
26.  Tone EvertsCSK KURZEMNIEKS
Saldus
27.Trēde ErnestsSaldus
28.  Ubarts Raimonds-RoksDžudo klubs Saldus
Saldus
29.Ūpis GustavsDžudo klubs Saldus
Saldus
30.Vīndedzis VigoSaldus AV
Saldus
31.  Zabarovskis JēkabsBrocēnu Sporta skola
Saldus
32.Zemītis Mārtiņš-Kristaps400m
Saldus
33.  Zolmanis RobertsDžudo klubs Saldus
Saldus
34.Zvirbulis KristapsSaldus

Kopā pieteikušies: 523