Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

"Kronis" Vaidavas triatlons 2022, Latvijas kausa posms triatlonā | Saraksts

1,5+40+10

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aramins ArtisMAramini
Rīga
2.Beļeviča DarjaF19DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.Berzins DainisM40Rīga
4.  Bērziņš JānisMValmieras Velo Vienība
Ādaži
5.  Demko AleksejsM40LSC/tripower.lv
Saulkrasti
6.  Dmitrijevs AndrejsMPiramida Triathlon Club
Jelgava
7.Donnelly Kieran-PatrickM50Kustonis
Rembate
8.  Erts EdgarsM40NBS TRIATLONA KOMANDA
Ogre
9.  Gajevskis ArtjomsMDTC "Jaunība"
Daugavpils
10.Grasmanis DzintarsM50Riga
11.  Gucanovičs IgorsM40TRIATLONA AKADĒMIJA
Babīte
12.  Hansons ArnisMRīga
13.Honcharenko IhorMKyiv
14.  Irbe IvoMAerify
Riga
15.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
16.Jankovskis IvarsM40Reliģija
Rīga
17.Kasparāns ValtsMRīga
18.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS
Rīga
19.  Kņaževs ValerijsMTK Sniegpulkstenīte/FizioFit
Daugavpils
20.  Kokorevičs EdgarsMKOKO team
Valmiera
21.Kuiva RobertsMTriatlona akadēmija
Mārupe
22.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
23.Latsone PaulīnaFValmiera
24.  Liepa ArtūrsM19TRI KAN
Kalngale
25.  Liepa MārisM50TRI KAN
Kalngale
26.  Ločmelis AigarsM40Valmiera
27.  Marenis MārtiņšMRīga
28.  Maskava KristiānaFSK Delfīns
Rīga
29.  Medne BaibaFNBS Triatlona komanda
Ķekava
30.  Mednis RolandsM40Burkānciems&CO
Valmiera
31.Mise EdgarsMŠlāgeris
Madona
32.Nicholas AustinM40Riga
33.  Ozola LāsmaFNBS Triatlona komanda
Rīga
34.  Petrova AļikaFNBS TRIATLONA KOMANDA
Baloži
35.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
36.  Podnieks MiksMRiga
37.  Punculis MārisMLudza
38.  Puravs ArmandsM40Matīši
39.  Rieksts JānisM40Kustonis
Raiskuma pagasts
40.Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
41.  Sisolatins ArtursMZZK
Rīga
42.  Šika SandrisM40NBS Triatlona komanda
Ulbroka
43.  Šteinbergs ReinisMTukums
44.  Trušins AijensMVieglie putni!
Rīga
45.  Ušpelis KasparsMNBS Triatlona komanda
Ogre
46.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
47.  Vidovskis OskarsMNBS Triatlona komanda
Mazsalaca
48.  Vīķis KārlisMRīga
49.  Zemītis KasparsMTrigo
Rīga
50.  Žunda VjačeslavsM40Piramīda triathlon club.
Riga

0,375+10+2,5

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš KristofersM15Babītes SK
Piņķi
2.  Abramova ĻubomilaF17DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.Andersons DidzisMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
4.  Baranovska Tīna-SonoraFOVBSS
Valmiera
5.  Bindere SofijaF17Babītes SK
Piņķi
6.  Bukovskis GintsMOĶiburgs
Rīga
7.  Bula BeāteF17TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
8.  Bulko AndriansM17TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
9.  Bulko KarolinaF15TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
10.  Buravcovs KonstantīnsMOTriatlona Akademija
Rīga
11.Doroščonoks IļjaM17DTC "Jaunība"
Daugavpils
12.Dorošenko IļjaMOProbike.lv
Rīga
13.  Drāke RobertsM60NBS Triatlona komanda
Rīga
14.  Dreimanis KristapsMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team Rīga
Rīga
15.  Egle MārisMOCedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
16.  Gajevskis VjačeslavsMODaugavpils
17.  Garenčiks RaimondsM60TRI KAN
Carnikava
18.  Gridjuško MārtiņšMOValmiera sporta klubs
Valmiera
19.  Harkins DzintarsMODAKO Ziemeļvidzeme/Mežvalde AD
GAUJIENA
20.Harlamovs DaniilsM17DTC Jauniba
Daugavpils
21.Hasners MarksM17BTK
Sigulda
22.  Jēgers MārcisMORīga
23.  Karasevs UģisMOKSK
Rubene
24.Karklins JevgenijsMOBukulti
25.Kravalis NilsM17TRIRUNPRO
Rīga
26.Kronbergs ArtursMOCarnikava
27.Kukes TimursM17Babītes SK
Babīte
28.  Kurošs GuntisM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
29.Lātsa AndaFORīga
30.Levdanovs LeonidsMORiga
31.  Ļedovskojs DairisM15DTC Jaunība
Daugavpils
32.  Mednis VilisM70individuāli
Smiltene
33.  Meijers MiksM15TRIATLONA AKADĒMIJA
Rīga
34.Paeglis Artūrs-DāvisMOBTK
Sigulda
35.Pauniņa IevaFOJūrmala
36.  Poplavskis AleksandrsM60Preiļi
37.Priedīts MatīssMORīga
38.  Pūgulis RobertsMOValmieras Velo Vienība
Valmiera
39.  Radčenko ĢirtsMOVecbebri
40.  Rajunčus TomsMORiga
41.Riža JānisM17VBSS
Valmiera
42.  Rozenbergs ArmandsMOTriatlona Akadēmija
Riga
43.  Rozentāls AndrisMORozentāls
Rīgā
44.  Rudzītis OjārsMOVilzēni
45.Sausais IngarsMOIND
Ropazu novads
46.  Serovs PēterisM60Cēsis
47.  Šipkova ElzaF17ERT
Jūrmala
48.Šuvcāns AigarsMOLat Met
Kocēni
49.  Treiguts ĢircMOEnergy Racing Team
Rīga
50.  Trofimenko IgorsMORīga
51.  Trofimenko RobertsMORīga
52.  Uļģis JurisMOindividuāli
Ikšķile
53.  Vdovičenko JurisMOOzolnieki
54.  Veģeris AinārsMOBTK
Sigulda
55.  Veģeris AkselsM15BTK
Sigulda
56.Veģeris Maksis-MaksimiliansMOBTK
Sigulda
57.  Velps UldisMOVSK Noskrien
Smiltene
58.  Vīksne GustavsM15Piramida Triathlon Club
Jelgava
59.  Vikštrema MontaFORīga
60.  Zelčs AldisMOSporta Klubs WENDI
Cēsis
61.  Zelčs AlvisMOVAIDAVA
VAIDAVA
62.Zeniš KristiānsMOvalmiera
63.  Zinovskis VladislavsMOMOREX.LV
Rīga
64.  Zviedris RainersM17VBSS/Burkānciems un Co
Valmiera
65.  Žigarkovs SebastiansM15DTC Jaunība
Daugavpils

0,2+10+2

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dūzis KlāvsM13Piramida Triathlon Club
Dobele
2.  Gubina DarjaF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
3.  Gustsons-Kuks Maksimus-JānisM13VBSS
Vaidava
4.Harlamovs DaniilsM13DTC Jauniba
Daugavpils
5.Hasners HaraldsM13BTK
Sigulda
6.Kolesniks MarksM13Pirmais Triatlons
Riga
7.Kovancova EmīlijaF13Babītes SK
Rīga
8.  Pikšēns EvertsM13Piramida Triathlon Club
Jelgava
9.Sulaine NadeždaF13DTC "Jaunība"
Daugavpils
10.Ščelobokovs KonstantīnsM13Sharky
Rīga
11.Ziediņa BeāteF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
12.  Žideņš RūdolfsM13Dobele

0,1+5+1

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baikovs ArtūrsPTKMValmiera
2.Čerņajeva AnnaF11Riga
3.Čerņajevs TimursM11Riga
4.Fiļovs ErvīnsM11Jēkabpils Sporta Centrs
Jēkabpils
5.Gubina EkaterinaF9Piramida Triathlon Club
Jelgava
6.  Gucanoviča KatrīneF11Babītes SK
Babīte
7.Gustiņa MartaF11Dobele
8.Hasners RihardsM11BTK
Sigulda
9.Inkins GustavsM11Babtes SK
Piņķi
10.Klievēna IlzePTKFOlaine
11.Krjučkova KsenijaF11Sharky
Riga
12.  Lāce KsenijaPTKFRīga
13.Lapins MaksimsM11Sharky
Riga
14.Lebedevs IvansPTKMRiga
15.Markūns AdriansPTKMRīga
16.Milužs ArtūrsPTKMSharky
RIga
17.Nukis EriksPTKMRiga
18.  Pētersons DominiksM11MATISONS RUNNER’S CLUB
Kocēni
19.Strigo MaksimsM9DTC Jauniba
Daugavpils
20.  Šika OliversM11Ulbroka
21.  Štorhs RenārsPTKMAloja-Starkelsen
Rīga
22.  Treigute LeaF11Energy Racing Team
Rīga
23.Treiguts ManuM9Energy Racing Team
Rīga
24.Vakuļiča AnastasijaF11SHARKY
Rīga
25.Vakuļičs DaniilsPTKMSHARKY
Rīga

BTA Simboliskā bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Antons KārlisVB1Rubene
2.Budjko MaratsVB2Rīga
3.Budjko NelliSB2Rīga
4.Buravcova LianaSB1Riga
5.Johansons ŪveVB1Valmiera
6.  Lāce AleksandraSB2Riga
7.Nuke EvelinaSB2Riga
8.Nukis DavisVB2Riga
9.  Pūgule LauraSB1Valmieras Velo Vienība
Valmiera
10.Pūgulis RafaelsVB1Valmieras Velo Vienība
Valmiera
11.Rieksts RenārsVB2Rīga
12.Sondors MarkussVB1Markuss
Vaidava
13.  Šika EnrikoVB2Rīgas raj.
14.  Zariņš KrišsVB1Rubene

Kopā pieteikušies: 166