Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāEzerkauliņu Salaspils pusmaratons / 28.05.2016

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiksTīrais rez.
1. JānisVišķersSK Tērauds/ Lāča sporta skolaRīgaV2041:07:400:17:010:16:520:16:570:16:511:07:37.58
2. DmitrijsSerjoginsAdidas/ VSK NoskrienMārupeV2041:07:480:17:010:16:520:16:570:16:591:07:45.26
3. KristapsBērziņšSiS LatvijaKuldīgaV2041:12:080:17:110:17:510:18:270:18:411:12:06.01
4. RolandsKaimiņšOgres novadsV3041:13:570:18:050:18:390:18:340:18:411:13:55.03
5. AnatolijsMacuksJēkabpils sporta centrs, Valsts policijaJēkabpilsV3041:13:580:18:060:18:380:18:340:18:421:13:55.34
6. MārisĀbeleSPORTLATRīgaV3041:16:130:18:500:19:060:19:050:19:141:16:09.16
7. JānisMežielsSK TĒRAUDSV2041:17:140:18:510:19:050:19:260:19:531:17:10.82
8. JevgēnijsTurkinsSK TēraudsAivieksteV3041:17:280:18:500:19:070:19:420:19:511:17:25.70
9. AinārsKvedaravičsAizkraukleV4041:19:220:18:500:19:390:20:310:20:241:19:19.31
10. EdgarsCaicsesibrivs.lvRīgaV3041:21:570:20:250:20:280:20:360:20:291:21:51.59
11. IlonaMarheleAlūksneS3041:22:450:21:000:21:090:20:140:20:231:22:42.24
12. AndrejsKrasikovsV3041:23:020:19:410:20:230:21:160:21:431:22:56.76
13. AndrisLubejsMARATONA KLUBSTukumsV4041:23:500:20:200:20:270:21:230:21:411:23:45.72
14. UģisLagzdiņšMaratona klubsVentspilsV4041:24:440:20:490:21:070:21:210:21:281:24:38.44
15. DainisŽubursMaratonklubsDunalkaV4041:27:110:20:300:21:420:22:230:22:361:27:06.03
16. LeldeNeimandeSportland/NikeCēsisS3041:27:590:21:160:21:540:22:170:22:331:27:55.32
17. ArtisMelnacisJaunjelgavaV2041:29:030:21:510:21:200:22:230:23:301:28:41.68
18. IngaZālīteVSK NoskrienIkšķileS3041:29:130:20:580:22:030:23:140:22:591:29:09.98
19. JānisVītiņšVSK Noskrien RiekstiRigaV3041:29:140:21:430:22:190:23:030:22:101:29:07.29
20. DidzisMalderisSalaspils zīriņi/RRSSalaspilsV2041:29:380:20:590:22:270:22:590:23:141:29:33.89
21. JānisAndersonsVSK NoskrienRīgaV5041:29:410:22:120:22:310:22:400:22:201:29:34.42
22. MārisGūtmanisRigaV3041:29:530:21:230:22:370:23:020:22:531:29:43.15
23. LeldeKalniņaIronman.lv / SwedbankRīgaS3041:30:170:21:320:22:310:23:060:23:101:30:14.09
24. VitaDevjatņikovaRīgaS3041:30:290:22:050:22:270:22:460:23:131:30:22.97
25. ArvilsBušmanisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāniV4041:31:000:20:430:22:210:23:300:24:271:30:56.11
26. IgorsDorogokupļaDaugavpilsV2041:32:020:21:390:21:140:23:390:25:311:31:42.99
27. SergejsKudrjavcevsRigaV3041:32:330:23:300:22:320:23:090:23:231:32:20.04
28. SergejsMaslobojevsRigaV3041:34:010:21:000:21:090:27:280:24:261:33:57.54
29. JekaterinaSokunovaS3041:34:010:22:040:23:200:24:130:24:261:33:58.30
30. NikolajsSmalovijsLSCRīgaV6041:34:240:23:240:23:060:24:170:23:391:34:15.04
31. ValerijsVaseņinsGarkalnes nov.V5041:34:350:23:040:23:430:24:020:23:481:34:30.07
32. NaurisBondarsSalaspilsV2041:34:530:21:430:23:410:24:390:24:511:34:49.47
33. VitālijsMuzikaJumpravaV5041:35:170:22:360:23:030:24:420:24:561:35:02.94
34. AigarsRublisAizkraukleAizkraukleV4041:36:020:23:260:23:370:24:230:24:381:35:57.10
35. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspilsV4041:36:230:22:050:23:270:25:070:25:461:36:18.63
36. VivianaKirilovaMedrull runnersRīgaS4041:37:560:23:130:24:330:25:040:25:081:37:51.21
37. JānisJerofejevsPļaviņasV2041:39:370:21:500:22:540:27:060:27:481:39:29.27
38. AndrejsSemjonovsSalaspils SiltumsSalaspilsV3041:39:400:23:410:24:550:25:370:25:291:39:27.31
39. ArmandsRabovičsLiepāja/SalapilsV3041:39:490:23:390:24:240:25:490:25:581:39:41.86
40. DzintarsPetrovsRigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīgaV4041:40:120:23:170:24:500:26:330:25:341:40:04.96
41. IngaKāpiņaVSK Noskrien VāveresRīgaS4041:40:260:23:420:24:570:25:410:26:091:40:18.86
42. AndisMiķelsonsV4041:41:310:25:130:24:510:25:300:25:591:41:07.55
43. LindaJākobsone-ViškereMurexplorerRīgaS3041:42:350:24:050:25:540:26:140:26:231:42:29.58
44. RubenMartinezCABOTVangažiV3041:43:470:26:030:25:400:26:030:26:021:43:34.36
45. GintsEglītisVSK NoskrienSalaspilsV4041:44:030:23:550:25:530:27:220:26:541:43:52.89
46. RolandsTrencisEZERKAULIŅIBabīteV3041:44:570:24:090:24:580:27:290:28:221:44:44.73
47. HenrihsPetrovskisVSK NoskriensalaspilsV3041:45:130:24:360:26:140:27:050:27:201:45:03.82
48. DainisRagovskisSalaspilsRīgaV5041:45:460:24:080:26:050:27:400:27:541:45:29.41
49. KārlisIelejsRīgaV4041:45:550:23:300:26:380:27:570:27:521:45:48.51
50. SigitaSaulīteVSK NoskrienRīgaS3041:46:130:24:460:26:190:27:410:27:281:46:05.68
51. GunaGrāmatnieceRigaS3041:47:160:25:210:27:270:27:540:26:361:47:09.21
52. JānisKalniņšVSK NoskrienRīgaV3041:48:030:26:460:27:030:27:030:27:131:47:44.59
53. IlzeBoldāneGulbeneS5041:48:580:26:250:27:390:27:440:27:121:48:49.23
54. ZaneMucenieceIkšķileS2041:49:250:24:200:26:290:29:230:29:141:49:20.23
55. AustrisArmansVSK NOSKRIENSiguldaV3041:50:090:28:470:28:060:27:400:25:381:49:55.74
56. SandraUrtāneSK MAGNENRēzekneS2041:50:400:26:180:26:480:28:220:29:131:50:20.96
57. HelmutsLukačovsSILVATukumsV6041:51:380:26:480:28:020:28:040:28:461:51:28.63
58. EdgarsLiepiņšDubulttreniņšRīgaV2041:52:070:26:290:26:520:29:000:29:481:51:39.81
59. JānisKalniņšRīgaV4041:52:160:27:520:27:370:27:500:28:591:51:49.55
60. IngarsGulbisAizkraukleV5041:52:570:29:570:30:480:26:590:25:161:52:37.84
61. RaitisPuriņšVSK NoskrienSmilteneV5041:53:400:27:340:27:400:29:180:29:101:53:28.30
62. DarjaJežeņkinaRīgaS2041:53:420:25:060:28:070:29:250:31:051:53:35.25
63. KasparsLivčānsIkšķileV3041:54:410:25:360:27:180:29:370:32:111:54:39.30
64. GatisGinisBaldoneV3041:55:310:30:320:28:370:28:280:27:571:55:11.32
65. SintijaArbidāneZelta CāļiRīgaS2041:55:320:29:360:29:240:28:380:27:551:55:01.89
66. InitaBistrovaMaxima LatvijaOgreS5041:57:050:27:020:28:120:30:200:31:331:56:49.12
67. AivarsVeissVSK NoskrienSalaspilsV5041:57:270:28:560:29:030:29:320:29:581:57:14.69
68. DaceZvirgzdiņavsk noskrienRigaS2041:58:030:26:580:29:460:30:330:30:471:57:53.58
69. MārisDamrozeDamroze Family teamRīgaV3041:58:310:28:390:27:240:29:060:33:231:58:19.97
70. AngelikaPanteļejevaSkrīveriS4041:59:340:27:370:29:330:30:370:31:481:59:27.36
71. KonstantīnsBiktimirovsVSK NoskrienRīgaV2041:59:440:27:200:30:390:30:150:31:311:59:39.84
72. JānisOzolsV2042:00:510:26:040:29:310:32:030:33:152:00:38.68
73. AigarsVidiņšSALASPILSV3042:01:060:27:370:27:460:30:280:35:162:00:43.36
74. AntraLukševicaVSK Noskrien/DivplākšņiRīgaS3042:01:370:28:130:30:250:31:100:31:502:01:28.54
75. AigarsŽodziņšEzereV5042:01:370:28:320:30:090:31:070:31:512:01:09.46
76. ZandaTaupmanaLSC, VSK NoskrienRīgaS4042:01:450:28:480:28:400:32:190:32:002:01:36.83
77. ModrisĀbramsMaratona Klubs / Noskrien.lvRīgaV6042:01:460:28:150:30:140:31:020:32:172:01:37.69
78. IngaZiediņaMaratona klubs/Aizkraukle/ Vsk noskrienOgres novadsS4042:01:570:28:430:30:420:31:090:31:252:01:44.97
79. VilnisLiepiņšCarnikavas sporta centrsCarnikavaV6042:02:530:26:150:28:520:32:470:35:012:02:41.36
80. EdgarsPilātsSalaspilsV4042:04:420:28:130:30:580:32:220:33:112:04:29.23
81. HelēnaPīgozneS2042:05:570:27:530:31:040:33:200:33:422:05:51.11
82. AndrejsRudaksV3042:07:070:29:310:29:550:32:090:35:342:06:47.16
83. KārlisKrīgalisBarkavaV2042:07:520:28:480:33:160:32:500:33:002:07:40.44
84. ViktorsKuliksskriesanas klubs SalaspilsSalaspilsV5042:08:210:31:220:32:290:32:030:32:292:08:05.34
85. DaigaVilkasteRīgaS4042:08:250:29:420:31:280:33:130:34:032:08:04.91
86. KristaBelijaS2042:08:250:29:000:31:440:33:090:34:332:08:11.75
87. JānisZemturisRīgaV5042:08:260:29:340:30:120:31:460:36:552:08:17.16
88. NataļjaGasaneSalaspilsS3042:08:280:31:020:31:130:32:400:33:342:08:16.71
89. DainaFišereSalaspilsS4042:10:320:29:580:32:050:33:370:34:542:10:16.35
90. KristīnaMarkevičaS2042:10:450:32:220:32:420:32:410:33:022:10:15.19
91. JevgenijsDoronkinsV3042:12:120:29:340:30:020:31:100:41:282:11:58.69
92. ViktorsSafutinsLSC / MARATONA KLUBSRigaV6042:16:190:31:240:32:310:34:460:37:382:16:01.79
93. SandisKrutovscedric.lvDreiliņiV3042:16:490:30:270:32:380:36:030:37:422:16:34.08
94. SilvaKvēpeKNAUFSauriešiS4042:17:530:31:310:33:200:35:510:37:132:17:32.76
95. LauraSmilškalneEvelo teamS2042:19:400:31:330:33:200:35:130:39:352:19:25.35
96. JānisAvensMaratona Klubs/RembateOgres novadsV4042:20:440:31:040:34:270:36:330:38:412:20:27.05
97. LīgaAlksneSPORTLANDRīgaS3042:21:390:33:390:35:080:36:560:35:582:21:10.49
98. KristianaLepseSPORTLANDBaldoneS3042:21:400:33:390:35:070:36:570:35:592:21:11.07
99. IļjaSemeņrnkoGO! Team RigaRīgaV3042:24:090:33:450:35:180:36:320:38:362:23:52.27
- RihardsBērziņšBiedrība DoleSalaspilsV303DNF0:29:190:26:270:28:451:24:05.37
- MārtiņšĶeņģisRiga Ironman TeamRīgaV302DNF0:29:240:28:540:57:51.49
- ArturMietekWieliszewV402DNF0:27:590:32:030:59:46.74
- AgneseVilcāneSalaspilsS302DNF0:33:030:38:101:10:52.77
- KristīneGržibovskaVSK noskrien / SK DzērveneRīgaS201DNF0:25:040:24:49.81