Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRēzeknes pusmaratons / 06.04.2014

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KitijaValtereLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni41:25:19
2. JolantaLiepiņaSPORTLATSalacgrīva41:26:51
3. BeataPokrzywińskaFundacja Dystans/BiegamBoLubię WydminyWydminy41:32:51
4. SanitaJaudzemaRiga41:38:07
5. ZaneBrakovskaMālpils41:39:41
6. KristīnaOšeniecePriekule41:39:43
7. DaigaGrickusRīga41:40:01
8. LauraČakleMARATONA KLUBSVentspils novads41:41:42
9. GuntaNeijaVSK Noskrien41:43:35
10. SindijaSkangaleSwedbankRīga41:47:03
11. KristīneDakšaSK Ozolnieki/ VSK NoskrienRīga41:49:10
12. VladaBuharovaSporta klubs F1Rīga41:49:51
13. EvelīnaMelnikovaLiepāja41:52:41
14. ElīnaKarlivāneSPORTLATValmiera41:53:28
15. GunaMartinsoneA/S UPB41:54:18
16. LīgaLinužaVSK NoskrienAnnasmuiža41:54:59
17. SanitaLeitāneRīga41:57:33
18. LīgaLauvaVSK Noskrien/NuLaRīga41:58:30
19. KateRudzīteMurjāņi41:59:03
20. SandraKursīte41:59:50
21. VitaZeltzaķeVentspils42:02:08
22. LeldeRonimoisaVSK NoskrienMadona42:05:11
23. DagmāraRudzāteVSK NoskrienLīvāni42:07:06
24. DinaVīganteRīga42:07:28
25. LaumaČerņevskaVSK NoskrienRīga42:09:25
26. AgneseSkunstiņaBTG / vsk noskrienRīga42:10:05
27. IevaPastareMARATONA KLUBSVentspils42:11:08
28. BaibaNiparteVSK NoskrienRīga42:12:37
29. ZojaNesterovaActivewheels.lvRīga42:17:17
30. AgneseVēzeVSK NoskrienLiepāja42:25:23

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RenārsRozeJRKOgres novads41:10:40
2. KristapsBērziņšSPORTLAND/NIKE - 141:11:48
3. JevgēnijsTurkinsSPORTLAND/NIKE - 241:14:56
4. KonstantīnsDinārsSPORTLAND/NIKE - 141:16:17
5. ArtūrsCaics---Rīga41:17:47
6. RaitisGržibovskisVSK NoskrienRīga41:18:40
7. JānisMežielsAIZKRAUKLEKoknese41:20:18
8. DāvisRozītisRSU sporta klubs41:23:00
9. RuslansSmolonskisSPORTLAT41:23:12
10. EdgarsMatuksVSK NoskrienVijciems41:23:43
11. JānisLinītisJēkabpils sporta centrsViesīte41:23:57
12. GatisLubānsAPOLLO.LV41:24:39
13. KristapsBroksVSK Noskrien-AurumMadona41:25:50
14. IngusZnotiņšJēkabpils sporta centrsJēkabpils41:26:12
15. JānisĻubkaSalnava41:26:29
16. RolandsTrencisSkrivanek Baltic / VSK Noskrien / SK BabīteBabīte41:26:40
17. AleksisMickusMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils41:26:42
18. Kristaps-AnsisBalandiņš41:26:43
19. VitālijsBrejevs41:27:51
20. ImantsKaldreVSK NoskrienRīga41:28:04
21. NiksBisenieksVSK NoskrienSalacgrīva41:28:24
22. ArtūrsBraučsVSK NoskrienRīga41:29:25
23. KārlisGrundiņšvegan.lv41:29:27
24. ReinisTopsSEBRīga41:29:30
25. RomualdsSkvireckisVSK NoskrienValmiera41:29:57
26. JānisDzelmeA/S UPBCēsis41:30:08
27. ArtūrsJermolovsVSK NoskrienKuldīga41:30:12
28. KristapsMagoneMeridiansCēsu raj.41:30:29
29. PēterisGrīviņšSurikatiRīga41:30:43
30. ArnisHansonsRīga41:31:03
31. JānisBulsRēzekne41:32:35
32. AnsisŠteinersSPORTLATAlūksne41:33:36
33. JānisLezdiņšValmiera41:33:43
34. AndrisVējiņšSwedbankRīga41:34:49
35. HerbertsBucenieksVIAASalaspils41:35:48
36. OskarsGenavsSK AliseRīga41:36:18
37. HaraldsPuriņšJaungulbene41:36:59
38. EdgarsBukšsVSK noskrienJelgava41:37:05
39. ArnoldsLinītisI&AViesīte41:37:56
40. AivisVaļulisEs Tev parādīšu NeapoliDaugavpils41:38:04
41. RihardsČaibaVSK Noskrien, JūrmalaJūrmala41:38:49
42. EduardsRozenbergsskrējēju biedrība vico kā zadzis kaut ko. ar ierobRīga41:38:57
43. AleksandrsBerjozkinsZAB "Rasa un Ešenvalds"Rēzekne41:39:12
44. HenrijsStrazdins41:42:18
45. GatisOzoliņš41:44:05
46. MārcisKalniņšSEBRīga41:44:25
47. PēterisDelverisPekkaRēzekne41:44:43
48. RaulLiebenauYes, we can!Tartu41:44:48
49. GatisBērziņšVSK NoskrienSalaspils41:44:55
50. AleksisBorozdinsSEBRīga41:45:17
51. PēterisSkudraRīgas Garīgais SeminārsRīga41:45:24
52. DidzisVidemanisAPOLLO.LV41:45:33
53. ArtūrsKetlersVSK NoskrienOgre41:46:29
54. AndrisJunkursAlūksne41:46:35
55. UldisPormeistersVichyValka41:46:49
56. EdgarsLujānsLabi būs!/VSK NoskrienBauska41:46:54
57. AntonsBaronovsRīga41:47:01
58. KasparsAdijānsVichyViļāni41:48:54
59. ĢirtsKronbergs41:49:04
60. RitvarsGedrovičsaurea mellaRīga41:49:41
61. AndrisBaranovskisValmiera41:49:48
62. ElvijsOzoliņšSkrējēju biedrība "Vico kā zadzis kaut ko". Ar ierRīga41:49:50
63. AndrisVasiļevskisVSK Noskrien Vālodzes!Vālodzes41:54:28
64. EmīlsLaganovskisRēzekne41:54:56
65. MārisAuželisRīga41:55:38
66. DmitrijsRubuļsRēznas pamatskolaRēzeknes novads41:55:45
67. AigarsSaulīteVSK noskrienJelgava41:56:10
68. DmitrijsProcvetovsOgres novads41:56:40
69. AndrisOrniņš41:57:10
70. EdmundsLodiņšRīga41:57:33
71. EdmundsSniķerisZalve running teamNeretas novads41:58:03
72. EdvardsRubezisVNK noskrien, RSURiga41:59:26
73. KrišjānisBerķisVSK noskrienSalaspils41:59:44
74. AnsisZauersAnsisSkrienRīga42:04:38
75. OskarsKubulisVSK NoskrienRīga42:06:36
76. RaimondsRogaReReRiRaJelgava42:09:04
77. SavēlijsŅukšaRēznas pamatskolaRēzeknes novads42:09:55
78. KasparsOzersRīga42:15:29

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DaceLinaVeikals Maratons/ASICSRīga41:30:42
2. IngaZālīteVSK NoskrienIkšķile41:35:35
3. LindaBeldavaVSK NoskrienRīga41:39:00
4. LeldeNeimandeCēsis41:39:02
5. IvetaPūpolaMARATONA KLUBSAizpute41:41:19
6. SigitaVāceSwedbankRīga41:42:59
7. KristīneJansoneSwedbankRīga41:44:02
8. IneseMacukaJēkabpils sporta centrsJēkabpils41:46:37
9. BaibaMočāneRīga41:47:12
10. IneseKursīteSporta klubs F1Rīga41:48:08
11. KristīneSpriceRīga41:48:35
12. ZaneKarpenkoVSK NoskrienRīga41:50:21
13. DaceVeipaVSK NoskrienRīga41:52:22
14. AntaVeiteRīga41:53:09
15. LaumaBiteVSK NoskrienRīga41:54:24
16. LieneKrauzeSPORTLATRīga/Carnikava41:56:38
17. AijaAndersoneVIAASigulda41:57:29
18. RasaMuratova41:58:46
19. DiānaKvedereVSK Noskrien / DNBRīga41:59:03
20. AgneseKalniņaVSK NoskrienSigulda41:59:19
21. AgateZīverteStradiņu slimnīcaRīga41:59:31
22. IlonaFrīdmane41:59:44
23. LauraDukjanaRīga42:00:56
24. LauraKalniņa42:01:22
25. LīgaAlksneRīga42:03:29
26. NellijaBalikoISOSTARRīga42:05:23
27. SolveigaTīsaRīga42:07:47
28. KristīneDīriņaRīga42:08:21
29. EvitaRuskovaVSK NoskrienRīga42:09:25
30. NatālijaBernāneSK MagnenRēzekne42:10:10
31. AnitaJanušasellaam.lvKuldīga42:10:58
32. VizbulīteCelmiņaMARATONA KLUBSRīga42:13:38
33. ElinaKudumavsk noskrien42:14:56
34. DaceZvīdriņaRīga42:27:50

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RolandsKaimiņšAdidas & VSK NoskrienOgres novads41:11:24
2. KristapsKaimiņšAdidas & VSK NoskrienOgres novads41:12:54
3. ValdisŅilovsVSK NoskrienOgres novads41:17:58
4. MārisPakārklisSPORTLATRīga41:18:38
5. GuntisGrīnvaldsMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsVentspils41:20:37
6. VjacheslavsBambansLSCJurmala41:21:22
7. EdgarsLankupsSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga41:22:07
8. BartekOsiorFundacja Dystans/BiegamBoLubię WydminyWydminy41:22:48
9. AndrisVeissVSK Noskrien/Dion Sporta Lab.Jelgava41:23:49
10. EdijsReimanisMARATONA KLUBSVentspils41:25:09
11. ŽanisJeskoDzelonisDžipšļi41:25:29
12. AleksejsSeļskiswww.42km.lvDaugavpils41:25:35
13. IvarsVertuls41:25:44
14. DovydasSankauskasIlginuotoliai.ltVilnius41:27:42
15. ĀrisKundziņšEsiAktivs.lvRīga41:28:01
16. AinārsMatisonsMARATONA KLUBS/Moller Auto VentspilsPiltene41:28:06
17. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBSLiepāja41:28:38
18. AinārsGudēvicsLattelecomJelgava41:28:45
19. JānisAndersonsKuldīga41:28:53
20. EdgarsRencisPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga41:29:02
21. AndisMotsMARATONA KLUBSJelgava41:29:24
22. MārtiņšMiķelsonswww.lmp.lvRīga41:29:49
23. AndrisKirejevsVSK NoskrienRēzekne41:30:15
24. GatisPūcītisSwedbankMārupe41:31:52
25. ArtursReineksVSK Noskrien/ Liepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja41:32:32
26. IgorsSeņkoLiepājas Vieglatlētikas klubsLIEPAJA41:32:35
27. EdijsSirotinsLiepājas Vieglatlētikas klubsRīga41:32:37
28. JēkabsKrastiņšRīga41:32:58
29. GatisKvedersVSK NoskrienRīga41:33:08
30. ValdisKulpeVEREMSRēzekne41:33:55
31. PēterisErvaldsOgre41:34:02
32. KasparsĢērmanisRīga41:34:34
33. PēterisCābulisVSK NoskrienValka41:34:54
34. MārtiņšMarnauzaRīga41:35:51
35. MagnusZalstersIecava41:36:07
36. MārisAukstikalnisRīga41:36:12
37. MatīssEglītisRaw Garden/ VSK Noskrien EžiRīga41:36:45
38. MārtiņšGrīnbergsVSK NoskrienRīga41:36:56
39. IvoRubīnsVSK NoskrienJelgava41:37:30
40. JānisMuratovs41:37:31
41. JurijsJeskoNagļi41:38:05
42. GatisFromanisRīga41:39:20
43. MiksPētersonsRīga41:39:40
44. ArvisAdijānsVSK NoskrienRīga41:40:01
45. SandijsJercumsVSK NoskrienRīga41:40:03
46. ImantsAntužānsVSK NoskrienRīga41:40:13
47. JurģisPurgailisVSK NoskrienĀdaži41:40:14
48. MareksMeņšikovsSUSLIKIĀgenskalna Priedes41:40:20
49. EdgarsVantersVSK NoskrienRīga41:40:25
50. GuntarsKukuļinskisVSK NoskrienAllažmuiža41:40:27
51. AgrisSaulgriezis41:40:38
52. AndrisAlksnis41:40:45
53. JānisJekševicsA/S UPB/ VSK NoskrienRīga41:41:43
54. GuntarsSiliņšindividuāliJēkabpils41:42:07
55. MārtiņšRūniksSK "METROONS"/ Nike Riga RunRīga41:42:38
56. EdgarsLielmanisVudlande/4sekundesAlūksne,Rīga41:43:34
57. MārtiņšBērziņšSK AliseRīga41:44:57
58. MārisVidemanisAPOLLO.LV41:45:33
59. MārisAsarsIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja41:45:38
60. MārisMacuksJēkabpils sporta centrs41:45:47
61. KasparsVārpiņšTerra LibreRīga41:45:59
62. AivisCepurītisKuldīga41:46:04
63. EdgarsRūtiņšMaratona klubsOgres novads41:47:32
64. JānisDeksnisSwedbank41:47:44
65. EdvīnsGuzikatsBigiLiepāja41:47:59
66. JānisKolužsVSK NoskrienDaugavpils41:48:33
67. InārsUtkinswww.lmp.lvRīga41:48:54
68. JānisStrazdiņšSpammaRīga41:48:56
69. JānisVeinbergsĀdažu novads41:50:06
70. EdgarsPorciksVSK NoskrienLiepāja41:50:14
71. DzintarsRērihsVentspils41:50:14
72. KasparsVaivodsDOTERīga41:50:19
73. ViestursBērziņšLattelecomRīga41:50:27
74. IvarsKoreTalsi41:52:14
75. JurisBrēdiķisMARATONA KLUBSKuldīga41:52:37
76. ViestursOlekšsVSK NoskrienCarnikava41:52:41
77. ValtersBērziņš41:52:41
78. MārtiņšZakevicsM ProductBaloži41:53:05
79. IlvarsBergmanisVIAAJūrmala41:53:05
80. KasparsKalniņš4 brāļiOgre41:53:22
81. MatīssVecvagarisSPORTLATLiepāja41:53:28
82. GatisMadžiņšSigulda, Valmiera41:53:52
83. AivarsBergmanisvsk noskrienRīga41:54:37
84. SandisPužulisRīga41:55:26
85. ZigurdsErciņšRopaži41:56:17
86. JānisVeinbergsPrisma SOKMārupe41:56:20
87. AivarsVoitkānsVEREMSRēzekne41:56:39
88. DainisSakalausksVudlandeSmiltene41:56:52
89. GuntarsŠariginsVEREMSRēzekne41:56:55
90. JurģisUrtānsJēkabpils novads41:57:09
91. KārlisApkalns41:57:40
92. GatisOšsDPA šarmantieOzolnieki41:57:43
93. JānisDanevičsLatvijas Nacionālais teātrisValmiera41:57:53
94. EgilsStarisMARATONA KLUBSVentspils41:58:29
95. JānisMaurs41:58:31
96. KristapsMocansSalacgrīva41:59:06
97. AskoldsCirsisMARATONA KLUBSJelgava41:59:27
98. MārisĀdamsonsLimbaži41:59:28
99. MārtiņšMoisejsSalaspils42:00:53
100. KasparsRūklisYes, we can!Rīga42:03:45
101. AndisŠķēleRīga42:03:56
102. DidzisŠapkus42:04:57
103. JānisVanagsISOSTARRīga42:05:22
104. AndrisTauriņšKasNotiek.lvRīga42:06:23
105. IngarsEriņšRīgas Tehniskā universitāte42:07:07
106. ArtisVastlāvisIkšķile42:08:00
107. MārisBērziņšVSK NoskrienĶekava42:09:13
108. KārlisKalniņš-LiberisĀtrais Torņu ServissRīga42:13:11
109. AtisBrikmanisRīga42:15:03
110. EdgarsZagorskisRīga42:21:53
111. MarksAizsilsValmiera42:23:32
112. JurisKalniņšActivewheels.lvRīga42:35:31

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlzeBoldāneGulbene41:42:07
2. AijaRogāleJēkabpils sporta centrsKrustpils novads41:42:11
3. IngaKāpiņaVSK NoskrienRīga41:42:22
4. SanitaKolnaMadona41:43:09
5. MaijaPūpolaMARATONA KLUBSAizpute41:47:32
6. SvetlanaPucemADONA41:48:59
7. IevaPūceVSK noskrienRīga41:49:30
8. IngrīdaGreivuleMARATONA KLUBSCēsis41:49:42
9. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizpute41:49:54
10. IngaZiediņaAIZKRAUKLEAizkraukle41:53:26
11. JolantaRomanovaVSK NoskrienRIga41:54:09
12. SantaLīce-Krūze41:56:54
13. IldzeStraumeLattelecom41:58:02
14. GaļinaSavickaDaugavpils42:01:43
15. LigitaEglīteRīga42:06:30
16. SarmīteGobiņaVSK NoskrienGulbene42:08:48
17. IlzeAksenokaRīga42:11:27
18. JanaPlūmeVSK NoskrienRīga42:12:16
19. SolveigaLapaKauguri42:12:37
20. VitaPučkaRēzekne42:15:26
21. AirisaFreimaneVSK NoskrienRīga42:20:36
22. IlzePelēceVSK NoskrienOzolnieki42:22:01

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. PetrasPranckūnasNa, pagauk!Vilnius41:16:26
2. AinārsKvedaravičsAIZKRAUKLEAizkraukle41:16:57
3. JānisGailisVeikals Maratons&AsicsOgres novads41:17:02
4. VytautasGražysRC NuluzauPaberžė41:19:02
5. ArvilsBušmanisLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni41:20:51
6. MihailsSeļivanovsda-marathonDaugavpils41:21:02
7. AigarsSaleniekspolicijaPreiļi41:23:01
8. PēterisKrastiņšJēkabpils sporta centrsPļaviņas41:23:13
9. ImantsSuveizdaDaugavpils41:23:31
10. SauliusBatavicius41:24:45
11. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava41:25:33
12. DainisŽubursKrastmali.lvDunalka41:26:01
13. KārlisSvarensBrocēni41:27:50
14. NikolajsLucānsJūrmalaJūrmala41:28:29
15. ArnisGromovsRīga41:28:32
16. ValērijsBaranovskisOK StigaDaugavpils41:29:22
17. NaurisŠīmansSK KatrīnaKuldīga41:32:12
18. MārcisStandzenieksMARATONA KLUBSLiepāja41:32:41
19. RolandasKazlasNa, pagauk!Vilnius41:33:10
20. RaimondsVasiļjevsMežaparksRīga41:34:28
21. AndrisKozačkovsLudza41:35:17
22. AigarsRublisAIZKRAUKLEAizkraukle41:36:28
23. ElmārsGailisVEREMSRēzekne41:36:46
24. RobertsIvzānsOgres novads41:37:48
25. MiksVilsonsVSK NoskrienUpesciems41:37:55
26. RolandsMolniksVSK NoskrienRīga41:39:08
27. AigarsDudelisRīga41:39:12
28. GenādijsRimšsSEBRīga41:39:39
29. NormundsUpenieksĀdažir41:39:54
30. ZintisBrasavs-MuižnieksSK OzolniekiJelgava41:39:59
31. MārisPunenovs41:40:02
32. JānisAvensOgres novads41:40:40
33. GatisKrasovskisSPORTLAT41:43:23
34. AnsisKuplisLattelecomCēsis41:43:31
35. KimsSifersRīga41:43:50
36. AleksandrsBalodisMARATONA KLUBSKuldīga41:43:59
37. AldisCiukmacisRēzekne41:45:08
38. ZiedonisTabūns41:45:28
39. VitālijsMuzikaJumprava41:46:04
40. AndulisŠmidlersVSK Noskrien / LSCSalaspils, Rīga41:46:08
41. OļegsGaraisDaugavpils41:46:43
42. JānisPlūmeRīga41:47:03
43. IngarsTiltiņšEleja41:47:46
44. MartsKalniņšValmiera41:49:02
45. HelmutsZībartsDaugavpils41:51:39
46. RobertsRozisRīga41:52:58
47. DzintarsPetrovsRīgas Satiksme/AKC.noskrien.lvRīga41:54:34
48. ArtursKāpiņšVSK NoskrienRīga41:54:41
49. DmitrijsSemendjajevsRĪga41:59:22
50. MārcisJanušssellaam.lvKuldīga42:01:07
51. IvarsDzērveVSK NoskrienRīga42:03:14
52. IvarsNoviksSK MAGNENRēzekne42:04:54
53. DinārsApsītisSEBRīga42:05:10
54. JānisVītumsSK AliseRīga42:05:23
55. DzintarsLaganovskisAD FitnessLēdmane, Lielvārdes novads42:07:24
56. JānisStarisVEREMSRēzekne42:15:01
- MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgava2DNF

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūse, Carnikavas Sporta centrsCarnikava41:33:21
2. TereseBulkeviciuteNa, pagauk!Lithuania41:50:14
3. AnitaZālīteind.Sigulda41:51:27
4. NadeždaKavtaskinaLSCRīga42:22:05

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AivarsUzolsda-marathonDaugavpils41:20:06
2. AntisZundaSPORTLATGulbene41:22:28
3. JurisŠehtelsSIA Rīgas Ūdens - BaltezersĀdaži41:23:53
4. JānisVažņevičsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni41:31:43
5. ValerijsJegorovsMARATONA KLUBSRīga41:31:57
6. JurisGrodnisGulbene41:33:05
7. AigarsLūsisTalsu biatlona klubsTalsi41:33:24
8. RaimondsGarenčiksCarnikavas sporta centrsCarnikava41:37:58
9. AivarsAksenoksRīga41:38:09
10. NikolajsVasiļjevsLSCRēzeknes raj.41:39:04
11. OļģertsGūtmanisLSCRīga41:40:57
12. JurisBatarsVSK NoskrienJūrmala41:43:06
13. ĒvaldsŠatersRīga41:43:09
14. PēterisStrazdiņš41:44:31
15. SergejsKuzminsVEREMSRēzekne41:45:29
16. AinarsRencisPaBaso.lvValmiera41:45:37
17. RainersMeiersVSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads41:45:51
18. JurisJansonsLīvānu VKLīvāni41:46:41
19. AigarsŽodziņšEzere41:47:18
20. VladimirsJanovskisDTC JaunībaDaugavpils41:50:17
21. GvidoLapsa41:50:48
22. ĢirtsVēsmaindividuāliRīga41:52:08
23. DzintarsGirgensonsDzintarlejasKandavas novads41:54:39
24. JurisRožānsJūrmala41:57:03
25. AndrisKrastiņšKaķīškalnsSigulda41:58:51
26. EdvīnsCifersonsRīgas piensaimnieksRīga41:59:14
27. VilnisLiepiņšindividuāliCarnikava42:01:50
28. JānisOzersJelgava42:03:46
29. VentisGrīnbergsindividuāliPiņķi42:05:52
- AigarsPuidaSalas novadsSalas novads2DNF

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSupeTirza41:34:06
2. ViktorsSuborins, Carnikavas sporta centrsCarnikava41:36:31
3. JānisKaimiņšSPORTLATOgres novads41:37:12
4. VladimirsJermaļjonoksda-marathonDaugavpils41:44:51
5. DainisZepsVSK NoskrienRīga41:47:52
6. PjotrsČervjakovsDaugavpils41:52:00
7. ViktorsRodionovsLSCOlaine41:53:35
8. GeorgsJermolajevsLSCRīga41:59:50
9. LeontijsRutkovskisMARATONA KLUBSRīga42:00:55
10. DidzisKrīgersvalmiera42:03:47
11. JurisGaidelisVentspils maratona klubsCēsis42:06:14
12. NikolajsSmalovijsRīga42:06:24
13. ViktorsSafutinsLSC / MARATONA KLUBSRiga42:13:45
14. JurisBērziņšSkr./kl. "Ozolnieki"42:26:05
- VairisKrauklisVudlandeSmiltene3DNF